Články: Tipování NHL

Zobrazeno 1-86 z 86<<  Předcházející  1  Následující  >>
Datum, ČasNázevRubrikaAutor
25. 04. 2021, 06:00Tipujte s NHLportal.cz: 25.4.2021Tipování NHLT. David
16. 05. 2019, 00:26Tipujte s NHLportal.cz: 16.05.2019Tipování NHLT. David
30. 04. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 30.4.2012Tipování NHLM. Sobotka
21. 04. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 21.4.2012Tipování NHLM. Sobotka
15. 04. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 15.4.2012Tipování NHLM. Sobotka
14. 04. 2012, 15:30Tipujte s NHLportal.cz: 14.4.2012Tipování NHLS. Trybula
13. 04. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 13.4.2012Tipování NHLM. Sobotka
12. 04. 2012, 14:40Tipujte s NHLportal.cz: 12.4.2012Tipování NHLS. Trybula
07. 04. 2012, 13:52Tipujte s NHLportal.cz: 7.4.2012Tipování NHLR. Vavřina
05. 04. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 5.4.2012Tipování NHLM. Sobotka
03. 04. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 3.4.2012Tipování NHLM. Sobotka
30. 03. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 30.03.2012Tipování NHLM. Sobotka
28. 03. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 28.3.2012Tipování NHLM. Sobotka
26. 03. 2012, 14:00Tipujte s NHLportal.cz: 26.3.2012Tipování NHLS. Trybula
25. 03. 2012, 13:30Tipujte s NHLportal.cz: 25.3.2012Tipování NHLS. Trybula
24. 03. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 24.3.2012Tipování NHLS. Trybula
23. 03. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 23.3.2012Tipování NHLM. Sobotka
21. 03. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 21.3.2012Tipování NHLM. Sobotka
20. 03. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 20.3.2012Tipování NHLP. Nadrchal
19. 03. 2012, 15:23Tipujte s NHLportal.cz: 19.3.2012Tipování NHLP. Nadrchal
06. 02. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 6.2.2012Tipování NHLS. Trybula
05. 02. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 5.2.2012Tipování NHLP. Nadrchal
22. 01. 2012, 17:00Tipujte s NHLportal.cz: 22.1.2012Tipování NHLS. Trybula
20. 01. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 20.1.2012Tipování NHLS. Trybula
18. 01. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 18.1.2012Tipování NHLS. Trybula
16. 01. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 16.1.2012Tipování NHLS. Trybula
04. 01. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 4.1.2012Tipování NHLS. Trybula
03. 01. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 3.1.2012Tipování NHLS. Trybula
02. 01. 2012, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 2.1.2012Tipování NHLS. Trybula
28. 12. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 28.12.2011Tipování NHLS. Trybula
27. 12. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 27.12.2011Tipování NHLS. Trybula
26. 12. 2011, 16:00Tipujte s NHLportal.cz: 26.12.2011Tipování NHLS. Trybula
07. 12. 2011, 17:00Tipujte s NHLportal.cz: 7.12.2011Tipování NHLS. Trybula
28. 11. 2011, 14:00Tipujte s NHLportal.cz: 28.11.2011Tipování NHLS. Trybula
27. 11. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 27.11.2011Tipování NHLS. Trybula
26. 11. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 26.11.2011Tipování NHLS. Trybula
22. 11. 2011, 12:40Tipujte s NHLportal.cz: 22.11.2011Tipování NHLS. Trybula
21. 11. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 21.11.2011Tipování NHLS. Trybula
20. 11. 2011, 15:30Tipujte s NHLportal.cz: 20.11.2011Tipování NHLS. Trybula
19. 11. 2011, 14:30Tipujte s NHLportal.cz: 19.11.2011Tipování NHLP. Nadrchal
18. 11. 2011, 14:00Tipujte s NHLportal.cz: 18.11.2011Tipování NHLS. Trybula
17. 11. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 17.11.2011Tipování NHLS. Trybula
16. 11. 2011, 15:18Tipujte s NHLportal.cz: 16.11.2011Tipování NHLS. Trybula
14. 11. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 14.11.2011Tipování NHLS. Trybula
12. 11. 2011, 16:45Tipujte s NHLportal.cz: 12.11.2011Tipování NHLS. Trybula
11. 11. 2011, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 11.11.2011Tipování NHLS. Trybula
09. 11. 2011, 14:45Tipujte s NHLportal.cz: 9.11.2011Tipování NHLS. Trybula
07. 11. 2011, 14:51Tipujte s NHLportal.cz: 7.11.2011Tipování NHLS. Trybula
06. 11. 2011, 12:30Tipujte s NHLportal.cz: 6.11.2011Tipování NHLP. Nadrchal
05. 11. 2011, 16:30Tipujte s NHLportal.cz: 5.11. 2011Tipování NHLS. Trybula
02. 11. 2011, 15:10Tipujte s NHLportal.cz: 2.11.2011Tipování NHLS. Trybula
01. 11. 2011, 14:15Tipujte s NHLportal.cz: 1.11.2011Tipování NHLP. Nadrchal
31. 10. 2011, 14:15Tipujte s NHLportal.cz: 31.10.2011Tipování NHLP. Nadrchal
30. 10. 2011, 13:30Tipujte s NHLportal.cz: 30.10.2011Tipování NHLP. Nadrchal
09. 03. 2011, 11:50Tipujte s NHLportal.cz: 9.3.2011Tipování NHLP. Nadrchal
04. 03. 2011, 12:00Tipujte s NHLportal.cz: 4.3.2011Tipování NHLP. Nadrchal
08. 02. 2011, 14:00Tipujte s NHLportal.cz: 8.2.2011Tipování NHLP. Nadrchal
06. 02. 2011, 14:15Tipujte s NHLportal.cz: 6.2.2011Tipování NHLP. Nadrchal
04. 02. 2011, 10:15Tipujte s NHLportal.cz: 4.2.2011Tipování NHLP. Nadrchal
03. 02. 2011, 10:45Tipujte s NHLportal.cz: 3.2.2011Tipování NHLP. Nadrchal
01. 02. 2011, 10:10Tipujte s NHLportal.cz: 1.2.2011Tipování NHLP. Nadrchal
17. 01. 2011, 10:40Tipujte s NHLportal.cz: 17.1.2011Tipování NHLP. Nadrchal
14. 01. 2011, 11:00Tipujte s NHLportal.cz: 14.1.2011Tipování NHLP. Nadrchal
13. 01. 2011, 12:20Tipujte s NHLportal.cz: 13.1.2011Tipování NHLP. Nadrchal
04. 01. 2011, 11:00Tipujte s NHLportal.cz: 4.1.2011Tipování NHLP. Nadrchal
21. 12. 2010, 11:00Tipujte s NHLportal.cz: 21.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
16. 12. 2010, 10:30Tipujte s NHLportal.cz: 16.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
14. 12. 2010, 11:00Tipujte s NHLportal.cz: 14.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
13. 12. 2010, 11:00Tipujte s NHLportal.cz: 13.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
09. 12. 2010, 11:00Tipujte s NHLportal.cz: 9.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
08. 12. 2010, 12:00Tipujte s NHLportal.cz: 8.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
07. 12. 2010, 13:00Tipujte s NHLportal.cz: 7.12.2010Tipování NHLP. Nadrchal
29. 11. 2010, 12:00Tipujte s NHLportal.cz: 29.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
25. 11. 2010, 12:00Tipujte s NHLportal.cz: 25.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
24. 11. 2010, 19:15Tipujte s NHLportal.cz: 24.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
23. 11. 2010, 14:00Tipujte s NHLportal.cz: 23.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
22. 11. 2010, 15:30Tipujte s NHLportal.cz: 22.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
15. 11. 2010, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 15.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
12. 11. 2010, 16:35Tipujte s NHLportal.cz: 12.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
11. 11. 2010, 14:00Tipujte s NHLportal.cz: 11.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
09. 11. 2010, 14:50Tipujte s NHLportal.cz: 9.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
07. 11. 2010, 17:10Tipujte s NHLportal.cz: 7.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
05. 11. 2010, 15:00Tipujte s NHLportal.cz: 5.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
04. 11. 2010, 13:30Tipujte s NHLportal.cz: 4.11.2010 Tipování NHLP. Nadrchal
03. 11. 2010, 14:30Tipujte s NHLportal.cz: 3.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
01. 11. 2010, 16:20Tipujte s NHLportal.cz: 1.11.2010Tipování NHLP. Nadrchal
Zobrazeno 1-86 z 86<<  Předcházející  1  Následující  >>

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-ARIARI04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 11. 05. 2021 01:00
MTLMTL-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - DALDAL23511312
WSHWSH - PHIPHI2900422
CBJCBJ - DETDET10911188
MINMIN - ANAANA2820168
VGKVGK - STLSTL121421411
LAKLAK - COLCOL1722420
SJSSJS - ARIARI2162322
BOSBOS - NYRNYR2201416
PITPIT - BUFBUF2210019

Narozeniny hráčů

07.05.Reinprecht, Steven45 let
07.05.Isbister, Brad44 let
07.05.Nycholat, Lawrence42 let
07.05.Connolly, Tim40 let
07.05.Lefebvre, Guillaume40 let
07.05.Novak, Filip39 let
07.05.DALKhudobin, Anton35 let
07.05.PHIProsser, Nate35 let
07.05.Schlemko, David34 let
07.05.PITRuhwedel, Chad31 let
07.05.MTLAnderson, Josh27 let
07.05.EDMPuljujarvi, Jesse23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.04.BUFOkposo- Poranění tváře
19.04.NSHTinordi- Poranění horní části těla
14.04.BUFUllmark- Poranění dolní části těla
12.04.Gross- Poranění dolní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
06.04.ANAMilano- Poranění horní části těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]