Klub NHLportal - výhody členství v sezóně 2020/21

Sezóna:2010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-ARIARI04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 11. 05. 2021 01:00
MTLMTL-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - DALDAL23511312
WSHWSH - PHIPHI2900422
CBJCBJ - DETDET10911188
MINMIN - ANAANA2820168
VGKVGK - STLSTL121421411
LAKLAK - COLCOL1722420
SJSSJS - ARIARI2162322
BOSBOS - NYRNYR2201416
PITPIT - BUFBUF2210019
WPGWPG - OTTOTT00000
NYINYI - NJDNJD00000
WSHWSH - PHIPHI00000
FLAFLA - TBLTBL00000
CBJCBJ - DETDET00000
TORTOR - MTLMTL00000
NSHNSH - CARCAR00000
MINMIN - ANAANA00000
EDMEDM - VANVAN00000
VANVAN - CGYCGY00000
VGKVGK - STLSTL00000
LAKLAK - COLCOL00000
SJSSJS - ARIARI00000

Narozeniny hráčů

08.05.Whitney, Ray49 let
08.05.Markkanen, Jussi46 let
08.05.Reid, Darren38 let
08.05.Locke, Corey37 let
08.05.WSHEller, Lars32 let
08.05.NYIMartin, Matthew32 let
08.05.Gelinas, Eric30 let
08.05.PHIHayes, Kevin29 let
08.05.PITPettersson, Marcus25 let
08.05.OTTAbramov, Vitaly23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.04.BUFOkposo- Poranění tváře
19.04.NSHTinordi- Poranění horní části těla
14.04.BUFUllmark- Poranění dolní části těla
12.04.Gross- Poranění dolní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
06.04.ANAMilano- Poranění horní části těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]