St. Louis Blues - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 07. 04. 2006 v 02:00 SEČ
  STL NSH  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
05. 04. 2006 02:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo
02. 04. 2006 03:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
01. 04. 2006 03:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets2:4PreviewReviewVideo
30. 03. 2006 03:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
06. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
02. 04. 2006 03:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
31. 03. 2006 03:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2006 03:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
21. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo
13. 11. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:2sPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators764325894237:2208-85-334-4228-8-115-17-74-62L
STL St. Louis Blues7420401454188:2697-144-834-4011-19-69-21-80-1011L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators37288157125:874-13-119-187-31L
STL St. Louis Blues361119628100:1365-62-316-203-75L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators391517737112:1334-72-215-243-74L
STL St. Louis Blues3892182688:1332-82-518-203-76L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2951625
NJDNJD - COLCOL3527427
NYINYI - ANAANA131662010
WSHWSH - LAKLAK3113722
CBJCBJ - TORTOR111410723
STLSTL - WPGWPG151461218
DALDAL - BOSBOS21951218
EDMEDM - MINMIN12158427
SEASEA - DETDET3221822
VANVAN - CARCAR2231625
VGKVGK - TBLTBL23102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]