Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 01. 02. 2015 v 01:30 SEČ
  TBL CBJ  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 02. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
30. 01. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings5:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 01:30Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2015 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 02. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
30. 01. 2015 01:30Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-WSHWashington Capitals4:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2015 03:00Winnipeg JetsWPG-CBJColumbus Blue Jackets4:0PreviewReviewVideo
20. 01. 2015 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 12. 2014 01:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
09. 11. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning4:7PreviewReviewVideo
12. 04. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2013 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning1:0PreviewReviewVideo
25. 01. 2012 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2011 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
31. 03. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2009 00:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning503115466163:1324-42-422-2820-4-111-11-37-31W
CBJ Columbus Blue Jackets472123345119:1486-34-124-2310-12-211-11-14-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2520414186:502-11-115-109-19W
CBJ Columbus Blue Jackets24101222261:813-22-111-135-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning25111132577:822-31-37-184-63L
CBJ Columbus Blue Jackets23111112358:673-12-013-106-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
12078Tampa Bay Lightning TBL-CBJ Columbus Blue Jackets62502235

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentanddrewandrew92aveomarbarsa14belo26berry65
blackhawksblazinbulldozzerdilitdindaemmettfunes
gasstgolohawks23heckerthinaulthodorhojan
ignac75inanajarynjosephjurcakrko69kunty8
lev73lspaluky13maly.petkomarek123marimatys1979
milan52moogmtlnonyondispackova.ivetpandolfo
paul68peirapencepchewpetepetterson76phaneufpixie
popelkapsychonautputenkarichkobrockyshane76silvia7
spalinisukynn1tomaskrejcirukulelebandvlcikxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
asterixheatleyhonzas114jambi21medved

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentasterixaveomardilitgassthawks23heckert
inanalev73maly.petkomaripaul68petepsychonaut
putenkarichkobrockysilvia7tomaskrejcirukulelebandvlcik
xamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
anddrewandrew92barsa14belo26berry65blackhawksblazin
dindaemmettfuneshinaulthodorhojanhonzas114
jambi21jarynjurcakrko69lspamarek123matys1979
milan52moogmtlnonyondispackova.ivetpandolfo
peirapencepchewpetterson76pixieshane76spalinisukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2541621
NJDNJD - COLCOL3423423
NYINYI - ANAANA11136188
WSHWSH - LAKLAK2613719
CBJCBJ - TORTOR10137720
STLSTL - WPGWPG131251115
DALDAL - BOSBOS17851115
EDMEDM - MINMIN10137423
SEASEA - DETDET2811720
VANVAN - CARCAR2226621
VGKVGK - TBLTBL1992818

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]