Calgary Flames - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 10. 2006 v 18:00 SEČ
  CGY EDM  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 10. 2006 18:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
05. 10. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
04. 05. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks0:3PreviewReviewVideo
01. 05. 2006 19:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
29. 04. 2006 18:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 10. 2006 18:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
05. 10. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
20. 06. 2006 02:00Carolina HurricanesCAR-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
18. 06. 2006 02:00Edmonton OilersEDM-CARCarolina Hurricanes4:0PreviewReviewVideo
15. 06. 2006 02:00Carolina HurricanesCAR-EDMEdmonton Oilers3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
01. 04. 2006 19:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames3:2pPreviewReviewVideo
24. 01. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2005 18:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers6:5PreviewReviewVideo
20. 12. 2005 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames5:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers1:2sPreviewReviewVideo
21. 10. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2005 18:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers110023:10-00-01-01-0-00-0-01-01W
CGY Calgary Flames101001:30-00-01-00-0-00-1-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers110023:10-00-01-01-01W
CGY Calgary Flames000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames101001:30-00-01-00-11L
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]