Florida Panthers - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 04. 02. 2018 v 01:00 SEČ
  FLA DET  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
01. 02. 2018 02:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks2:1sPreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2pPreviewReviewVideo
29. 10. 2017 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
24. 12. 2016 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
02. 12. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2pPreviewReviewVideo
30. 10. 2016 22:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
16. 10. 2016 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
20. 03. 2016 00:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:5PreviewReviewVideo
09. 02. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
05. 02. 2016 01:30Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings502121850132:1485-84-128-2211-10-710-11-14-62W
FLA Florida Panthers492122648140:1614-62-322-2711-8-310-14-34-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings28111072974:853-72-114-145-51W
FLA Florida Panthers2211832574:773-32-27-156-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers27101432366:841-30-115-124-62W
DET Detroit Red Wings22101112158:632-12-014-84-63W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16096Florida Panthers FLA-DET Detroit Red Wings1727123911

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
barsa14belo26dave81charllacroixmaly.petkomari
matys1979milan49mojmir67mtlondispackova.ivetpasta82
popelkasilvia7taurus

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentaveomarbarybenourdilitdindadrako
emmettfrancoahojaninanajarynjoe33juventus1
kinghansm.beranekmilan52milan66navarowskiondonpaul68
petterson76pixieputenkaulmikvlades8vohajs

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
bandy77bizonekdetredwingfunesica62ignac75jeff73
kerrykrab88mik848petrssonrichkob

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bandy77barybenourckkvvlkdilitdindadrako
emmettfrancoahojancharlica62juventus1kerry
kinghanskrab88lacroixmaly.petkomarimatys1979m.beranek
milan49milan52milan66mojmir67navarowskiondispackova.ivet
pasta82paul68petrssonpetterson76putenkarichkobsilvia7
taurusulmikvohajsxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbarsa14belo26dave81detredwingfunesinana
jeff73mik848mtlondon

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)35:00
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]