Boston Bruins - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 01. 12. 2006 v 01:00 SEČ
  BOS TBL  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:3sPreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2006 20:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:3sPreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
26. 11. 2006 23:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 02:00Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2pPreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning4:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning6:5pPreviewReviewVideo
08. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning5:6PreviewReviewVideo
07. 01. 2006 23:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning6:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
11. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning25131212680:784-12-011-147-7-06-5-16-41L
BOS Boston Bruins22111122262:755-22-213-96-6-15-5-17-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning147701437:362-01-08-66-41L
BOS Boston Bruins126611235:423-10-16-65-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning116511243:422-11-03-85-51W
BOS Boston Bruins105511027:332-12-17-35-54W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-CBJCBJ2:1(1:1, 1:0, 0:0)Review
CGYCGY-CARCAR3:2(0:0, 2:2, 1:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]