St. Louis Blues - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(6. zápas 3. kola play off 2018/19)


Začátek zápasu: 22. 05. 2019 v 02:00 SEČ
  STL SJS  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo
19. 05. 2019 21:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues0:5PreviewReviewVideo
18. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
16. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
14. 05. 2019 03:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo
19. 05. 2019 21:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues0:5PreviewReviewVideo
18. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
16. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
14. 05. 2019 03:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 05. 2019 21:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues0:5PreviewReviewVideo
18. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
16. 05. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
14. 05. 2019 03:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
12. 05. 2019 02:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
09. 03. 2019 22:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
18. 11. 2018 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
09. 03. 2018 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo

Statistiky v 3. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues5311718:140-10-02-31-0-12-1-03-22W
SJS San Jose Sharks5230414:181-00-02-31-2-01-1-02-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues210136:60-10-01-11-11W
SJS San Jose Sharks312028:120-00-01-21-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues3210412:80-00-01-22-12W
SJS San Jose Sharks211026:61-00-01-11-11L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues1811522452:471-20-010-84-3-27-2-06-42W
SJS San Jose Sharks1910812157:613-10-07-127-4-03-4-15-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks117401439:341-00-03-86-42L
STL St. Louis Blues94321021:251-20-06-34-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues97201431:220-00-04-57-22W
SJS San Jose Sharks8341718:272-10-04-43-51L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks8246279101289:2618-90-329-5325-11-521-16-43-72W
STL St. Louis Blues824528999247:2239-93-344-3824-15-221-13-78-22W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks412511555148:1194-50-213-284-61W
STL St. Louis Blues412415250136:1235-23-120-218-27W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues412113749111:1004-70-224-174-61L
SJS San Jose Sharks412116446141:1424-40-116-255-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18005St. Louis Blues STL-SJS San Jose Sharks1272711

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentbenourdilitdindahojanlukopoulosmilan49
moogondispetrssonpopelkasilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoagolojuventus1maly.petkom.beranekondonpackova.ivet

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
ignac75matys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dindafrancoamaly.petkomatys1979milan49petrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourdilithojanjuventus1lukopoulosm.beranek
moogondisondonpackova.ivet

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040417
NJDNJD - COLCOL3219417
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114615
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095417
SEASEA - DETDET2301516
VANVAN - CARCAR1221417
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]