Buffalo Sabres - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 03. 11. 2005 v 01:00 SEČ
  BUF OTT  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2005 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:10PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres4:6PreviewReviewVideo
29. 10. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
27. 10. 2005 01:30Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:30Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2005 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:10PreviewReviewVideo
31. 10. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators0:8PreviewReviewVideo
28. 10. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
25. 10. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres5:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators108201644:223-02-04-64-1-04-1-08-21L
BUF Buffalo Sabres117401436:322-01-07-44-1-03-3-06-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators5410823:142-01-01-44-11L
BUF Buffalo Sabres5410818:111-00-04-14-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators5410821:81-01-03-24-11W
BUF Buffalo Sabres6330618:211-01-03-33-31W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT5:2(1:2, 3:0, 1:0)Review
ANAANA-BOSBOS2:4(2:0, 0:1, 0:3)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:2(0:0, 2:2, 0:0)46:59
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - SEASEA2170617
TORTOR - NYINYI2412914
MTLMTL - BUFBUF16101716
DETDET - SJSSJS413101015
PHIPHI - OTTOTT7616157
CBJCBJ - NYRNYR12510815
CHICHI - DALDAL3223518
NSHNSH - STLSTL13871211
LAKLAK - BOSBOS51012517
UTAUTA - EDMEDM1548420
VGKVGK - PITPIT2521024

Narozeniny hráčů

17.10.Bouillon, Francis51 let
17.10.Robins, Bobby45 let
17.10.Lepisto, Sami42 let
17.10.Duchesne, Jeremy40 let
17.10.Clark, Mat36 let
17.10.VANDeBrusk, Jake30 let
17.10.Kovalenko, Nikolai27 let
17.10.CBJKnies, Matthew24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]