Minnesota Wild - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 15. 11. 2019 v 02:00 SEČ
  MIN ARI  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2019 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
10. 11. 2019 02:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
08. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild6:5PreviewReviewVideo
06. 11. 2019 04:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2019 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-ARIArizona Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
12. 11. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-ARIArizona Coyotes3:4sPreviewReviewVideo
10. 11. 2019 02:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
08. 11. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 11. 2019 02:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2019 23:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild4:0PreviewReviewVideo
28. 11. 2018 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:4PreviewReviewVideo
17. 10. 2018 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild5:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
09. 04. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2017 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes4:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2016 20:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ARI Arizona Coyotes1911622456:465-23-011-84-4-07-2-26-42W
MIN Minnesota Wild1861111347:630-10-06-123-1-13-10-04-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes8440823:170-00-05-34-42L
MIN Minnesota Wild5311719:150-10-01-43-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes117221633:295-23-06-57-32W
MIN Minnesota Wild133100628:480-00-05-83-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18301Minnesota Wild MIN-ARI Arizona Coyotes1321172121

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
argodcbruinsaveomarburneyhromeica62kerrykori
marimatys1979milan52paul68petterson76tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentamadore77bublinhuhojaninanajarynjoe33
juventus1kinghanslkwfahrerm.beranekmilan49moogondon
pasta82petepetrssonputenkarockysilvia7twister

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
ckkvvlkdilitdindaerhy37forward01funesgolo
charlkeffymachymaly.petkomilan66mtlolda1987
ondra71packova.ivetvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dindaerhy37forward01funesica62juventus1keffy
kinghanskorilkwfahrermarimatys1979m.beranekmilan52
ondra71pasta82paul68petterson76rockysilvia7twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77argodcbruinsburneydilithojanhrome
charlkerrymaly.petkomilan49moogmtlolda1987
ondonpackova.ivetpetepetrssonputenkatatuldavohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH6:0(2:0, 2:0, 2:0)Review
TORTOR-NYRNYR5:4(2:1, 2:2, 1:1)Review
OTTOTT-SJSSJS2:6(1:1, 0:3, 1:2)Review
NJDNJD-ANAANA4:1(2:0, 0:0, 2:1)Review
PITPIT-FLAFLA4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
NYINYI-LAKLAK2:3p(0:2, 1:0, 1:0, 0:1)Review
STLSTL-VGKVGK6:2(2:0, 1:1, 3:1)Review
DALDAL-WPGWPG3:2p(0:0, 1:2, 1:0, 1:0)Review
CGYCGY-MINMIN2:1(2:0, 0:0, 0:1)Review
EDMEDM-CARCAR6:5s(1:1, 1:3, 3:1, 1:0)Review
SEASEA-UTAUTA5:3(2:1, 1:0, 2:2)Review
VANVAN-DETDET2:5(1:3, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]