Florida Panthers - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 01. 03. 2020 v 22:00 SEČ
  FLA CGY  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2020 22:00Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2020 00:00Florida PanthersFLA-CHIChicago Blackhawks2:3sPreviewReviewVideo
28. 02. 2020 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs3:5PreviewReviewVideo
26. 02. 2020 03:00Arizona CoyotesARI-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2020 04:00Vegas Golden KnightsVGK-FLAFlorida Panthers5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2020 22:00Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
29. 02. 2020 22:00Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo
26. 02. 2020 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
24. 02. 2020 01:00Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
15. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo
12. 01. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2017 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
18. 01. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2016 03:30Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers6:0PreviewReviewVideo
11. 11. 2015 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers5:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames663326773198:20610-76-127-3914-12-419-14-35-52L
FLA Florida Panthers643325672222:2185-63-320-4416-13-217-12-44-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers311613234113:1071-20-07-244-65L
CGY Calgary Flames30141243294:1032-41-111-194-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames361914341104:1038-35-016-206-42L
FLA Florida Panthers331712438109:1114-43-313-205-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19024Florida Panthers FLA-CGY Calgary Flames211591420

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
abonentaveomarburneycairns.33cermi12dindagolo
hojancharlignac75inanajoe33juventus1kinghans
m.beranekmilan49mtlondonpaul68silvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77ckkvvlkdesspidilitjarynkrab88maly.petko
matys1979milan66packova.ivetpetrssonpetterson76popelkaputenka
thajskemenu

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
benourbublinhuctibor88funesica62jkurekerry
koriolda1987

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ctibor88hojanica62jkurejuventus1korimatys1979
m.beranekmilan49mtlpetrssonpetterson76putenkatwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77benourburneycairns.33cermi12dilit
dindafunescharlkerrykinghanskrab88maly.petko
olda1987ondonpackova.ivetpaul68silvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD2:2(1:1, 1:1, -:-)28:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]