New York Rangers - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 17. 01. 2021 v 01:00 SEČ
  NYR NYI  
Pomsta. Po té touží Rangers, kteří v prvním utkání proti Islanders naprosto vyhořeli. Dokáže si Alexis Lafreniere připsat svůj první bod v kariéře? Proti stojí pevný obranný systém Barryho Trotze.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
15. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders0:4PreviewReviewVideo
05. 08. 2020 02:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
03. 08. 2020 18:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers4:1PreviewReviewVideo
01. 08. 2020 18:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
15. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders0:4PreviewReviewVideo
18. 09. 2020 02:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:2pPreviewReviewVideo
16. 09. 2020 02:00Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders1:2pPreviewReviewVideo
13. 09. 2020 21:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders0:4PreviewReviewVideo
26. 02. 2020 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers3:4pPreviewReviewVideo
22. 01. 2020 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2020 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2020 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
12. 01. 2019 19:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders3:4PreviewReviewVideo
22. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2018 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers7:5PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders110024:00-00-01-00-0-01-0-01-01W
NYR New York Rangers101000:40-00-01-00-1-00-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders000000:00-00-00-00-00
NYR New York Rangers101000:40-00-01-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders110024:00-00-01-01-01W
NYR New York Rangers000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19250New York Rangers NYR-NYI New York Islanders711282415

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
dumasfrancoanastapasta82rexxarussilvia7stanley

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspifargogolohromejakubsichtajetsjurca
korikrab88mtlpetrsson

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentamadore77avs-forever1benourdetredwingdilitdinda
dwarfemmettforward01funeshojancharlignac75
jarynjoe33juventus1keffykerrylavacamaly.petko
matys1979m.beraneknuovacchinnipackova.ivetpetevesce1995vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77avs-forever1benourdilitdwarfemmettfargo
forward01francoafuneshojanhromejakubsichtajets
korikrab88lavacam.beranekmtlnuovacchinnipete
petrssonsilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdindadumascharljurcajuventus1kerry
maly.petkomatys1979nastapackova.ivetpasta82rexxarusstanley
vesce1995

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2701121
DETDET - STLSTL1188715
NSHNSH - TBLTBL2519616
NYINYI - EDMEDM6812517
LAKLAK - BUFBUF10106616
SJSSJS - OTTOTT2042716
MTLMTL - PITPIT920010
VANVAN - TORTOR22728
DALDAL - CBJCBJ110046
COLCOL - CGYCGY1100010
CARCAR - WPGWPG81136
WSHWSH - MINMIN33363
PHIPHI - UTAUTA34263

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]