Ottawa Senators - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 01. 2007 v 21:00 SEČ
  OTT PHI  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers6:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers2:3pPreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers6:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2007 19:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2007 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 02:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 12. 2006 19:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators2:3pPreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators4:3PreviewReviewVideo
31. 10. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators432221244137:1243-21-019-249-11-113-10-16-41L
PHI Philadelphia Flyers411130422101:1531-41-221-203-15-48-15-03-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators2091111862:540-10-09-115-51L
PHI Philadelphia Flyers183154644:691-41-29-91-96L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators23131012675:703-11-010-136-43W
PHI Philadelphia Flyers2381501657:840-00-012-113-72L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]