Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 10. 04. 2021 v 04:00 SEČ
  VGK ARI  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes7:4PreviewReviewVideo
08. 04. 2021 03:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights1:6PreviewReviewVideo
04. 04. 2021 03:00Vegas Golden KnightsVGK-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2021 04:30Vegas Golden KnightsVGK-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes7:4PreviewReviewVideo
08. 04. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes4:3PreviewReviewVideo
06. 04. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
05. 04. 2021 03:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
03. 04. 2021 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2021 22:00Arizona CoyotesARI-VGKVegas Golden Knights0:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-VGKVegas Golden Knights5:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2019 00:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes2:1sPreviewReviewVideo
11. 10. 2019 04:00Arizona CoyotesARI-VGKVegas Golden Knights4:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes1:4PreviewReviewVideo
13. 02. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights382511252120:886-20-218-2014-4-211-7-04-61L
ARI Arizona Coyotes401916543110:1224-53-217-2310-8-39-8-27-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2014423068:462-20-28-126-43L
ARI Arizona Coyotes2110832359:622-32-28-136-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1811702252:424-00-010-85-51L
ARI Arizona Coyotes199822051:602-21-09-104-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19863Vegas Golden Knights VGK-ARI Arizona Coyotes2620814

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
amadore77benourdindadumasemmettflyers66forward01
francoagolohojanhromeica62ignac75jaryn
jirik19joe33juventus1kerrykrab88lukinmatys1979
m.beranekmtlnuovacchinnipetrssonsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkfunes

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourdindahojanhromem.beranekmtlnuovacchinni
petrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
amadore77dumasemmettflyers66forward01francoaica62
jirik19joe33juventus1kerrykrab88matys1979silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz