New York Islanders - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 20. 02. 2022 v 20:00 SEČ
  NYI MTL  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2022 20:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
18. 02. 2022 01:30New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders6:3PreviewReviewVideo
13. 02. 2022 04:00Calgary FlamesCGY-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2022 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2022 20:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
18. 02. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
13. 02. 2022 18:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo
12. 02. 2022 18:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets1:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2021 00:00Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders2:6PreviewReviewVideo
04. 03. 2020 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens2:6PreviewReviewVideo
04. 12. 2019 01:00Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2019 00:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 00:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
06. 11. 2018 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
03. 03. 2018 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens3:6PreviewReviewVideo
01. 03. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo
16. 01. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:5pPreviewReviewVideo
24. 02. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders441820642109:1232-61-327-1710-10-38-10-34-61W
MTL Montreal Canadiens49933725109:1932-71-021-286-17-13-16-61-91W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders23101032355:551-30-217-65-51W
MTL Montreal Canadiens2461711353:902-11-012-122-81W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders2181031954:681-31-110-113-73L
MTL Montreal Canadiens2531661256:1030-60-09-161-93L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20666New York Islanders NYI-MTL Montreal Canadiens3020918

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkctibor88dilitdindaelguaje
emmettflyers66forward01francoaglumgolohojan
ica62ignac75jarynjuventus1kerrykrab88maly.petko
matys1979m.beraneknuovacchinniondonpackova.ivetpetrssonpetterson76
silvia7xamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
funescharl

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ctibor88dindaelguajefrancoafunesglumhojan
krab88petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdilitemmettflyers66forward01charlica62
juventus1kerrymaly.petkomatys1979m.beraneknuovacchinniondon
packova.ivetpetrssonsilvia7xamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]