New York Rangers - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 02. 01. 2022 v 18:30 SEČ
  NYR TBL  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 01. 2022 18:30New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:0PreviewReviewVideo
01. 01. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
30. 12. 2021 01:00Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
18. 12. 2021 01:00New York RangersNYR-VGKVegas Golden Knights2:3sPreviewReviewVideo
16. 12. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 01. 2022 18:30New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:0PreviewReviewVideo
01. 01. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
31. 12. 2021 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning9:3PreviewReviewVideo
29. 12. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens5:4pPreviewReviewVideo
22. 12. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
15. 11. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers9:3PreviewReviewVideo
30. 10. 2019 00:30New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2019 01:30New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning3:4pPreviewReviewVideo
03. 02. 2019 02:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning3:7PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers5:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers1:2pPreviewReviewVideo
14. 03. 2017 00:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning33217547109:978-52-314-1911-3-310-4-27-32L
NYR New York Rangers3220844493:843-42-118-148-3-212-5-25-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1711332554:444-31-29-88-21L
NYR New York Rangers138321836:341-21-18-57-33L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1912522657:502-21-010-97-31W
TBL Tampa Bay Lightning1610422255:534-21-15-116-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20751New York Rangers NYR-TBL Tampa Bay Lightning101510226

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
alexander1986ctibor88flyers66funescharlignac75krab88
petesilvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentckkvvlkemmettfrancoaglumgolohojan
ica62jarynjuventus1kracam.beranekondonpetrsson
petterson76

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
dilitdindajoe33kerrymaly.petkomatys1979moog
nuovacchinnipackova.ivettwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ctibor88petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdilitdindaemmettflyers66francoafunes
glumhojancharlica62juventus1kerrykrab88
maly.petkomatys1979m.beranekmoognuovacchinniondonpackova.ivet
petepetrssonsilvia7tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI1:3(0:2, 1:0, 0:1)Review
OTTOTT-FLAFLA5:1(1:1, 2:0, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]