Calgary Flames - Atlanta Thrashers (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 14. 02. 2007 v 03:30 SEČ
Pengrowth Saddledome
(diváků: 19289)
4 CGY

ATL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CGY310
ATL010
Po třetinách3:04:14:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CGY7128
ATL976
Po třetinách7:919:1627:22

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CGY223/619309510
ATL220/42333669

Přehled gólů

1. třetina
02:59CGY1:0Teč, DorážkaPPG: Daymond LangkowA: Dion PhaneufA: Kristian Huselius
06:19CGY2:0Stř. příklepemPPG: Jarome IginlaA: Craig ConroyA: Alex Tanguay
13:59CGY3:0Stř. zápěstímPPG: Daymond LangkowA: Kristian HuseliusA: Jarome Iginla
2. třetina
10:58ATL3:1Stř. zápěstímG: Denis HamelA: Greg De Vries
11:14CGY4:1Stř. golfemG: Alex TanguayA: Jarome IginlaA: Craig Conroy
3. třetina
žádné góly

Přehled vyloučení

1. třetina
02:22ATL2 minJon Sim (Miikka Kiprusoff)
03:02ATL5 minEric BoultonBitka (Eric Godard)
03:02CGY5 minEric GodardBitka (Eric Boulton)
04:36ATL2 minGreg De Vries (Craig Conroy)
09:25CGY2 minMark GiordanoNedovolené bránění (Glen Metropolit)
13:29ATL2 minEric BelangerHákování (Craig Conroy)
15:49ATL5 minGarnet ExelbyBitka (Wayne Primeau)
15:49CGY5 minWayne PrimeauBitka (Garnet Exelby)
16:10CGY2 minCraig ConroyHákování (Ilya Kovalchuk)
2. třetina
00:12ATL2 minJon SimHákování (Alex Tanguay)
14:45ATL2 minShane Hnidy (Kristian Huselius)
3. třetina
01:59CGY2 minMark GiordanoHákování (Jim Slater)
04:53ATL2 minJim SlaterPodražení (Mark Giordano)
18:56CGY2 minBrad Stuart (Brad Larsen)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CGY34Miikka Kiprusoff (výhra)14 - 153 - 34 - 421 - 2295.45%059:49
ATL32Kari Lehtonen (prohra)21 - 220 - 02 - 523 - 2785.19%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CGY Calgary FlamesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Jarome IginlaPravé křídlo123+104000033%19:41
22Daymond LangkowCentr202006100141%20:37
40Alex TanguayLevé křídlo112+1032100-16:02
20Kristian HuseliusLevé křídlo0220010011-16:34
24Craig ConroyCentr022+120100061%15:11
3Dion PhaneufObránce011-1012100-23:01
4Roman Hamrlik czeObránce0000002101-23:21
5Mark GiordanoObránce000-1411100-16:41
6Brad StuartObránce000+1213312-23:12
10Tony AmontePravé křídlo000-1010012-16:30
16Jeff FriesenLevé křídlo0000011100-12:36
17Eric GodardPravé křídlo0000500000-04:34
18Matthew LombardiCentr000-100100130%15:23
19Wayne PrimeauCentr000052100050%11:59
26Marcus NilsonLevé křídlo000-1030010100%12:41
28Robyn RegehrObránce000+1001001-20:22
44Rhett WarrenerObránce0000001100-13:38
58David MossPravé křídlo0000032110-11:34

#ATL Atlanta ThrashersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Denis HamelLevé křídlo101+10132100%12:45
7Greg De VriesObránce011+1230001-22:42
2Garnet ExelbyObránce000+1505100-20:29
5Steve McCarthyObránce0000031111-17:44
9Glen MetropolitCentr000-101010156%13:29
13Vyacheslav KozlovLevé křídlo000000000067%17:13
14Jon SimLevé křídlo000-1411000-08:10
16Bobby Holik czeCentr000+100400036%13:32
17Ilya KovalchukPravé křídlo000-1011010-20:41
18Marian Hossa svkPravé křídlo0000061000-18:43
19Scott MellanbyPravé křídlo0000011001100%13:43
22Eric BelangerCentr000021200067%18:37
23Jim SlaterCentr000021200041%15:15
25Andy SuttonObránce000-1000220-17:42
28Niclas HavelidObránce000-1030200-19:49
29Brad LarsenLevé křídlo0000000000-14:04
34Shane HnidyObránce0000201001-17:00
36Eric BoultonLevé křídlo000+1501011-08:30

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Daymond Langkow
Daymond Langkow
G: 2, A: 0, P: 2
S: 6, +/-: 0
Jarome Iginla
Jarome Iginla
G: 1, A: 2, P: 3
S: 4, +/-: +1
Brad Stuart
Brad Stuart
G: 0, A: 0, P: 0
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Eric Furlatt
#27 - Eric Furlatt
Brad Watson
#23 - Brad Watson
Shane Heyer
#55 - Shane Heyer
Andy McElman
#90 - Andy McElman

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]