Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 17. 02. 2023 v 01:00 SEČ
  CAR MTL  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers2:6PreviewReviewVideo
02. 02. 2023 01:30Buffalo SabresBUF-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo
01. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-CHIChicago Blackhawks4:0PreviewReviewVideo
12. 02. 2023 18:30Montreal CanadiensMTL-EDMEdmonton Oilers6:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2023 18:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
01. 02. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:0PreviewReviewVideo
31. 12. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:0PreviewReviewVideo
22. 10. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
01. 01. 2020 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
04. 10. 2019 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2019 00:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
14. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes6:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes533510878178:14410-83-226-2717-6-218-4-68-21W
MTL Montreal Canadiens542327450148:1949-44-025-2914-14-19-13-35-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2517623687:724-21-113-126-41L
MTL Montreal Canadiens29141412987:1046-12-09-206-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2818464291:726-62-113-158-25W
MTL Montreal Canadiens2591332161:903-32-016-92-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22448Carolina Hurricanes CAR-MTL Montreal Canadiens3121623

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkdindaemmettexxe
flyers66francoaganco1gasstglumgolohiguain
hojancharlica62ignac75jarynjindrich73juventus1
kerrykrab88m.beranekmoogondonpetrzelpetterson76
silvia7twisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funespetrsson

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
higuainhojanica62petrssonsilvia7zdeno11

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986amadore77dindaemmettflyers66francoa
funesganco1gasstglumcharljindrich73juventus1
kerrykrab88m.beranekmoogmtlondonpetrzel
petterson76twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]