Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 25. 10. 2023 v 00:00 SEČ
  WSH TOR  
Utrápený Washington přivítá na svém ledě utlumené Toronto. Caps vyhráli v letošní sezóně jediný duel, a to po nájezdech s Calgary. Celý tým se spíše obětovává pro Ovechkinův rekord, který se snaží co nejvíce v letošním roce snížit. Momentálně mu schází 72 tref, přičemž letos na první přesnou střelu čeká. Spencer Carbery ví, že svými tahy může ovlivnit historii, což ukázal i v taktických plánech, kdy svého kapitána nechává na přesilovce po celou dobu. O přidání druhé výhry se pokusí s Darcym Kuemperem v zádech.

I Toronto má svého kanonýra, kterým je Auston Matthews. Ten ale od druhého zápasu střelecky mlčí, což se přeneslo i do týmových statistik, kde jej v klubovém bodování přeskočili Nylander s Tavaresem. Leafs v posledním utkání zvládli těžkou partii na ledě Tampy, kde se radovali po prodloužení. Trenéři se rozhodli pozměnit složení elitního útoku. Tyler Bertuzzi si nově zahraje ve druhé formaci, do první trojice míří Calle Jarnkrok. Do utkání by měl naskočit Joseph Woll, kterému v brankovišti dají přednost před Ilyou Samsonovem.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2023 00:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
22. 10. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
19. 10. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals6:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo
14. 10. 2023 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2023 00:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
22. 10. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
20. 10. 2023 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
15. 10. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MINMinnesota Wild7:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2023 23:00Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals5:1PreviewReviewVideo
18. 12. 2022 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2022 01:30Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
25. 04. 2022 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs3:4sPreviewReviewVideo
15. 04. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals7:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2022 01:30Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs3:5PreviewReviewVideo
30. 10. 2019 00:00Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo
17. 10. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs4:3PreviewReviewVideo
22. 02. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2019 01:30Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs5320619:192-01-02-32-1-01-1-03-21W
WSH Washington Capitals412136:151-11-03-11-1-00-1-11-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs3210414:131-01-01-22-11L
WSH Washington Capitals211023:61-01-02-01-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs211025:61-00-01-11-11W
WSH Washington Capitals201113:90-10-01-10-22L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23060Washington Capitals WSH-TOR Toronto Maple Leafs6830135

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
abonentalexander1986exxemaly.petkom.beranekmirkru

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarctibor88goloica62inanajoe33klindo
moog

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (+1.5)
dilitdumasfrancoafunesganco1gassthiguain
hojanignacignac75jarynjurcajuventus1kerry
krab88lacroixmafijamatys1979mtlmyke91packova.ivet
pepatlamoleppetepetrssonpetrzelpetterson76silvia7twister
vavrinhovohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
funes

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88dilitdumasexxefrancoaganco1
gassthiguainhojanica62ignacjurcajuventus1
kerryklindokorikrab88lacroixmafijamaly.petko
matys1979m.beranekmirkrumoogmtlpackova.ivetpepatlamolep
petepetrssonpetterson76silvia7twistervavrinhovohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]