Montreal Canadiens - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 15. 03. 2024 v 00:00 SEČ
  MTL BOS  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2024 00:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
13. 03. 2024 00:00Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
10. 03. 2024 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
08. 03. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
06. 03. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2024 00:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
12. 03. 2024 00:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
09. 03. 2024 21:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2024 01:00Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
06. 03. 2024 01:30Boston BruinsBOS-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2024 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens9:4PreviewReviewVideo
19. 11. 2023 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
14. 04. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:5PreviewReviewVideo
24. 03. 2023 00:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:2PreviewReviewVideo
25. 01. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
25. 04. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
22. 03. 2022 00:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
13. 01. 2022 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2021 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins6738141591223:1848-153-334-3321-8-617-6-94-61L
MTL Montreal Canadiens6525301060183:22910-104-628-3713-17-312-13-73-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins35218648119:903-62-119-164-61L
MTL Montreal Canadiens33131732990:1115-32-114-194-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins32176943104:945-91-215-175-51W
MTL Montreal Canadiens32121373193:1185-72-514-182-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24025Montreal Canadiens MTL-BOS Boston Bruins3527722

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
charlignacmtl

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
alexander1986golojabkinmafijapetrsson

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentctibor88dilitexxefrancoaganco1gasst
glumhojanica62ignac75jarynjuventus1kerry
korilacroixlosstylosmaly.petkomatys1979m.beranekmoog
packova.ivetpetepetrzelpispetsilvia7twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkdilitexxemafijamaly.petkopetrssonpispet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88francoaganco1gasstglumhojan
charlica62ignacjabkinjuventus1kerrykori
matys1979m.beranekmtlpackova.ivetpetepetrzelsilvia7
twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]