Detroit Red Wings - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 24. 03. 2007 v 19:00 SEČ
  DET STL  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 03. 2007 19:00Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo
23. 03. 2007 00:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets1:2sPreviewReviewVideo
21. 03. 2007 02:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
17. 03. 2007 17:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
15. 03. 2007 00:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 03. 2007 19:00Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo
23. 03. 2007 01:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:1PreviewReviewVideo
21. 03. 2007 01:00St. Louis BluesSTL-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
18. 03. 2007 01:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
15. 03. 2007 17:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 02. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings1:0PreviewReviewVideo
03. 02. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
27. 01. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
08. 12. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo
06. 12. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings1:5PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo
29. 10. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
16. 04. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
28. 03. 2006 03:00St. Louis BluesSTL-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings7445291090230:1855-102-540-3426-10-619-19-45-53L
STL St. Louis Blues7330431260191:2269-125-637-3617-21-313-22-93-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings362610652129:783-61-419-176-41L
STL St. Louis Blues381721334102:1134-32-119-196-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings381919438101:1072-41-121-175-52L
STL St. Louis Blues35132292689:1135-93-518-173-71L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH6:0(2:0, 2:0, 2:0)Review
TORTOR-NYRNYR5:4(2:1, 2:2, 1:1)Review
OTTOTT-SJSSJS2:6(1:1, 0:3, 1:2)Review
NJDNJD-ANAANA4:1(2:0, 0:0, 2:1)Review
PITPIT-FLAFLA4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
NYINYI-LAKLAK2:3p(0:2, 1:0, 1:0, 0:1)Review
STLSTL-VGKVGK6:2(2:0, 1:1, 3:1)Review
DALDAL-WPGWPG3:2p(0:0, 1:2, 1:0, 1:0)Review
CGYCGY-MINMIN2:1(2:0, 0:0, 0:1)Review
EDMEDM-CARCAR6:5s(1:1, 1:3, 3:1, 1:0)Review
SEASEA-UTAUTA5:3(2:1, 1:0, 2:2)Review
VANVAN-DETDET2:5(1:3, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]