Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 05. 03. 2025 v 01:00 SEČ
  DET CAR  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2025 01:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2025 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2025 01:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets2:5PreviewReviewVideo
26. 02. 2025 02:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2025 00:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2025 01:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2025 23:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames2:1pPreviewReviewVideo
02. 03. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2025 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes4:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2024 00:30Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings4:0PreviewReviewVideo
20. 01. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2023 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
12. 04. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
31. 03. 2023 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
14. 12. 2022 01:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes0:1PreviewReviewVideo
15. 04. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2022 01:30Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
17. 12. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo
30. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes613522474195:1705-40-029-3223-7-112-15-34-61W
DET Detroit Red Wings603024666176:1918-60-026-3416-13-314-11-36-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes31237147116:782-10-014-177-31W
DET Detroit Red Wings32161333597:1033-30-011-216-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings28141133179:885-30-015-136-41L
CAR Carolina Hurricanes30121532779:923-30-015-153-74L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25352Detroit Red Wings DET-CAR Carolina Hurricanes1215111420

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
alexander1986ctibor88exxegolocharlignacinana
labushmachampmtlpetethajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardarth0banedilitfrancoahojanica62jabkin
jarynjuventus1lacroixmaly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivet
pispet

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
banffdakanemmettflyers66glumignac75kerry
koripeteryksilvia7spalini

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986dakandarth0banedilitemmettfrancoaica62
jabkinjuventus1labushmachampmaly.petkomatys1979packova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbanffctibor88flyers66glumhojancharl
ignacinanajindrich73kerrykorim.beranekmtl
petepeterykpispetsilvia7spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI3011525
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]