New York Rangers - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 22. 11. 2026 v 18:30 SEČ
  NYR CAR  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers1:0pPreviewReviewVideo
16. 10. 2026 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers7:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 01:15New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
12. 10. 2026 00:00New York RangersNYR-VANVancouver Canucks6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2026 02:00Calgary FlamesCGY-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2026 21:30Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 00:45Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
12. 10. 2026 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 01:00Chicago BlackhawksCHI-CARCarolina Hurricanes2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 02. 2026 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes0:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
27. 11. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers2:4PreviewReviewVideo
05. 11. 2025 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes0:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2025 21:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers7:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2025 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo
22. 12. 2024 18:30New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
28. 11. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
17. 05. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers3:5PreviewReviewVideo
14. 05. 2024 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes107211536:241-10-05-52-1-15-1-07-31L
NYR New York Rangers117311533:240-10-05-66-0-01-3-17-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers66001229:100-00-01-56-06W
CAR Carolina Hurricanes4211513:100-10-01-32-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes65101023:141-00-04-25-11L
NYR New York Rangers513134:140-10-04-11-43L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27542New York Rangers NYR-CAR Carolina Hurricanes00000

Tipovali, že vyhraje New York Rangers
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]