Ottawa Senators - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 04. 11. 2007 v 00:00 SEČ
  OTT BOS  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2007 00:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2007 00:30Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers6:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
21. 10. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2007 00:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2007 00:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
27. 10. 2007 22:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
26. 10. 2007 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2007 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins6:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
27. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
21. 01. 2007 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators0:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:7PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2006 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
12. 04. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
17. 03. 2006 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators1110102040:231-00-06-56-1-04-0-09-15W
BOS Boston Bruins117401429:272-01-08-34-1-03-3-07-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators76101226:170-00-03-46-13W
BOS Boston Bruins5410813:72-01-04-14-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators4400814:61-00-03-14-04W
BOS Boston Bruins6330616:200-00-04-23-31L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)04:00
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]