New York Islanders - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 27. 11. 2008 v 01:00 SEČ
  NYI PIT  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
25. 11. 2008 01:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders3:4sPreviewReviewVideo
23. 11. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
18. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-VANVancouver Canucks2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2008 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MINMinnesota Wild1:2sPreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
28. 03. 2008 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2008 00:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
16. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2007 00:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2007 00:30New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2012832463:556-33-212-86-5-26-3-17-31L
NYI New York Islanders2191221856:664-22-18-134-7-15-5-16-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins116521233:282-21-17-46-42L
NYI New York Islanders11471831:402-11-13-83-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins96311230:274-12-15-46-34W
NYI New York Islanders105511025:262-11-05-55-52W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040417
NJDNJD - COLCOL3219417
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114615
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095417
SEASEA - DETDET2301516
VANVAN - CARCAR1221417
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]