Los Angeles Kings - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 06. 10. 2009 v 18:30 SEČ
  LAK SJS  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks6:4PreviewReviewVideo
03. 10. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes3:6PreviewReviewVideo
11. 04. 2009 22:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
09. 04. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings1:0PreviewReviewVideo
08. 04. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks6:4PreviewReviewVideo
03. 10. 2009 18:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
01. 10. 2009 18:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2009 18:30Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
25. 04. 2009 18:00San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2009 22:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 17:00San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
19. 02. 2009 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
13. 10. 2008 03:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks0:1PreviewReviewVideo
11. 10. 2008 18:00San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
03. 04. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2008 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings5:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2008 17:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
26. 12. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks211026:60-00-01-10-0-01-1-01-11W
LAK Los Angeles Kings101003:60-00-00-10-1-00-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks000000:00-00-00-00-00
LAK Los Angeles Kings101003:60-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks211026:60-00-01-11-11W
LAK Los Angeles Kings000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]