Carolina Hurricanes - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 05. 01. 2006 v 01:00 SEČ
  CAR ATL  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2006 02:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
29. 12. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes6:2PreviewReviewVideo
27. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
02. 01. 2006 21:00Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators8:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2006 21:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2005 02:00Buffalo SabresBUF-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
27. 11. 2005 23:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
13. 11. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers0:9PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes382410452140:1254-42-110-2815-4-19-6-36-41W
ATL Atlanta Thrashers411817642145:1452-60-413-2810-7-48-10-27-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2015413176:653-12-05-157-31W
ATL Atlanta Thrashers2110742479:780-40-26-155-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes189632164:601-30-15-134-63L
ATL Atlanta Thrashers2081021866:672-20-27-134-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)06:55
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]