Columbus Blue Jackets - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 15. 10. 2014 v 01:00 SEČ
  CBJ DAL  
Columbus také zahájil sezonu velmi dobře a na svém kontě má dvě výhry. Přivítá navíc soupeře, kterému se první dva zápasy moc nepovedly. O to větší chuť však budou hráči Dallasu mít. Navíc Jamie Benn a Tyler Seguin rozhodně nebudou střelecky mlčet celý ročník. Blue Jackets našli střelce v Camu Atkinsonovi, který má už tři zářezy na pažbě. Obránce Fedor Tyutin je zatím nejlepší z celé NHL v počtu plusových bodů za účast na ledě (+6). Evropský souboj se odehraje v brankovištích. Za domácí nastoupí Sergei Bobrovsky, za hosty Kari Lehtonen.

Tip redakce NHLportal.cz: 10


Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
29. 04. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
27. 04. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2014 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks2:3sPreviewReviewVideo
28. 04. 2014 02:00Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks4:5pPreviewReviewVideo
26. 04. 2014 04:30Anaheim DucksANA-DALDallas Stars6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2014 02:30Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
26. 04. 2013 02:30Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2013 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars4:5pPreviewReviewVideo
29. 01. 2013 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
10. 02. 2012 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
30. 12. 2011 02:30Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets1:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 02:00Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
06. 04. 2011 02:30Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets220048:30-00-01-11-0-01-0-02-02W
DAL Dallas Stars201113:70-10-12-00-0-10-1-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets110025:20-00-00-11-01W
DAL Dallas Stars100112:30-10-11-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets110023:10-00-01-01-01W
DAL Dallas Stars101001:40-00-01-00-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11384Columbus Blue Jackets CBJ-DAL Dallas Stars6018225828

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
aveomarbalounbarsa14bufu666bure10cipka78cobe
colorado82czabajdilitdindaemmettflyers28gebis
heckerthojanchickoignac75jardel12josephkarelpataj
keang0dkracakubiak02ladismenclspaluky13mafo
majxmakermaly.petkomarek123marimatys1979medved
michal12milan52milda18mtlnorickxondispackova.ivet
pauluspaul68pavoukpeirapencepchewpesapetterson76
prochy6psychonautrichkobshane76simplenickslavekslimejsn
sparco6strelmistrsukynn1tomaskrejcir

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alevesandysek.oberry65blackhawkscrhoxdetredwingfredo_rk
funesheatleyhinaultjandymatusko8miloseknesluki
pandolfopeteputenkaspalini

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
amalkaandrew92arthokcvrkdawe007fargogasst
golohonzas114hrubinator7inanajarynkarlito10mariocz
mirkrunikexxx10patrikpetrssonplamenseihgessilvia7
torontolover

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
amalkaandrew92arthokaveomarbalounberry65blackhawks
bufu666bure10cobecrhoxcvrkdawe007emmett
flyers28gasstgebisgoloheckerthojanhonzas114
inanajandyjardel12karlito10keang0dkracakubiak02
lspamafomakermarimatys1979michal12milan52
milda18milosekmtlneslukiondispandolfopatrik
pauluspaul68pavoukpeirapencepchewpesapete
petterson76psychonautrichkobsilvia7simplenickspalinisukynn1
tomaskrejcirtorontolover

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barsa14cipka78colorado82czabajdetredwingdilitdinda
fargofredo_rkfuneshinaulthrubinator7jarynkarelpataj
ladismencmajxmaly.petkomarek123matusko8mirkrupackova.ivet
petrssonplamenputenkashane76slaveksparco6strelmistr

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)10:00
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)10:00
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]