Florida Panthers - Colorado Avalanche (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 28. 10. 2015 v 00:30 SEČ
BB&T Center
(diváků: 11694)
4 FLA

COL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
FLA103
COL001
Po třetinách1:01:04:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
FLA1099
COL12128
Po třetinách10:1219:2428:32

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
FLA103/325306813
COL60/53032149

Přehled gólů

1. třetina
19:40FLA1:0videoStř. zápěstímPPG: Vincent Trocheck (3)A: Brian Campbell (3)A: Roberto Luongo (1)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
02:58FLA2:0videoStř. zápěstímPPG: Vincent Trocheck (4)A: Dmitry Kulikov (3)A: Brian Campbell (4)
09:49FLA3:0videoStř. zápěstímPPG: Reilly Smith (4)A: Jussi Jokinen (4)A: Vincent Trocheck (5)
14:02FLA4:0videoStř. zápěstímSHG: Brian Campbell (1)A: Reilly Smith (3)A: Derek MacKenzie (3)
19:03COL4:1videoStř. zápěstímG: Gabriel Landeskog (5)A: Nikita Zadorov (2)

Přehled vyloučení

1. třetina
10:53FLA2 minDave BollandHákování (Jarome Iginla)
13:33FLA2 minAlex PetrovicKrosček (Carl Soderberg)
18:37COL2 minAlex TanguayDržení (Brian Campbell)
2. třetina
01:00FLA2 minDave BollandSekání (Gabriel Landeskog)
02:08FLA2 minAlex PetrovicZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
3. třetina
02:44COL2 minFrancois BeaucheminPodražení (Jonathan Huberdeau)
07:51COL2 minFrancois BeaucheminKrosček (Jonathan Huberdeau)
12:35FLA2 minAaron EkbladNedovolené bránění (John Mitchell)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
FLA1Roberto Luongo (výhra)20 - 210 - 011 - 1131 - 3296.88%060:00
FLA35Al Montoya
COL20Reto Berra (prohra)19 - 190 - 15 - 824 - 2885.71%059:32
COL1Semyon Varlamov

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
21Vincent TrocheckCentr213-104010058%15:16
51Brian CampbellObránce123+1030000-20:59
18Reilly SmithPravé křídlo112+1040002-16:58
7Dmitry KulikovObránce011+1031101-21:05
17Derek MacKenzieCentr011+101230036%15:37
36Jussi JokinenLevé křídlo011001000067%20:14
5Aaron EkbladObránce0000222001-19:53
6Alex PetrovicObránce0000406200-16:30
11Jonathan HuberdeauLevé křídlo0000011010-19:03
22Shawn ThorntonLevé křídlo0000002001-08:20
27Nick BjugstadCentr000002010043%19:40
33Willie MitchellObránce000-1014210-20:20
42Quinton HowdenCentr000-1002001-11:46
44Erik GudbransonObránce000-1001300-20:34
63Dave BollandCentr000-144101053%18:25
68Jaromir Jagr czePravé křídlo0000000000-02:30
73Brandon PirriCentr0000021002-15:35
86Connor BrickleyCentr0000002020-07:15

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
92Gabriel LandeskogLevé křídlo101+1020201100%19:52
16Nikita ZadorovObránce011+1024000-18:01
2Nick HoldenObránce0000002100-18:55
4Tyson BarrieObránce0000041000-23:12
5Nathan GueninObránce0000010100-13:40
6Erik JohnsonObránce0000041302-19:50
7John MitchellCentr000-1022000-13:40
8Jack SkillePravé křídlo0000033000-13:53
9Matt DucheneCentr000-103101060%17:51
12Jarome IginlaPravé křídlo000002100050%18:27
14Blake ComeauLevé křídlo000+1015000100%14:55
25Mikhail GrigorenkoCentr0000014000100%09:48
29Nathan MacKinnonCentr000+102110153%18:56
32Francois BeaucheminObránce000-1402000-20:45
34Carl SoderbergCentr000-104100050%18:07
40Alex TanguayLevé křídlo0000210000-17:30
45Dennis EverbergPravé křídlo0000001000-09:42
55Cody McLeodLevé křídlo0000001100-10:09

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Vincent Trocheck
Vincent Trocheck
G: 2, A: 1, P: 3
S: 4, +/-: -1
Roberto Luongo
Roberto Luongo
Zákroky: 31
Saves: 96.88%
Brian Campbell
Brian Campbell
G: 1, A: 2, P: 3
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Eric Furlatt
#27 - Eric Furlatt
Steve Kozari
#40 - Steve Kozari
Pierre Racicot
#65 - Pierre Racicot
Derek Amell
#75 - Derek Amell

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
12789Florida Panthers FLA-COL Colorado Avalanche54931843

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
abonentaveomarbarsa14belo26blackhawksblazindilit
emmettfargogasstgolohinaulthoooryica62
inanajarynjenik1980kochito77krko69lev73lspa
majo8makermaly.petkomatys1979mike384milan52misooo
mojmir67mtlmyke91njumyondispackova.ivetpandolfo
petepetrssonpetterson76pixiepopelkapsychonautputenka
richkobrockyrocky84sery99silvia7spalinistanley.sucker
sukynn1swoubictaurustomaskrejcirznojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65dedalebedagajdy38hojankracalavacamari
paul68pencepchew

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
funesmarek123patoslm

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentdilithinaulthojanjarynkochito77kraca
krko69magicman13lmajo8marimatys1979mtlpandolfo
putenkasilvia7sukynn1xamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14belo26berry65blackhawksblazindedalebedaemmett
eriksfargofunesgajdy38gassthoooryica62
jenik1980lavacalev73lspamakermaly.petkomarek123
mike384milan52mojmir67myke91njumyondispackova.ivet
paul68pencepchewpetepetrssonpetterson76pixiepsychonaut
richkobrocky84spalinistanley.suckerswoubictaurustomaskrejcir
znojmak

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051625
NJDNJD - COLCOL3528427
NYINYI - ANAANA131762010
WSHWSH - LAKLAK3213722
CBJCBJ - TORTOR111510723
STLSTL - WPGWPG151561218
DALDAL - BOSBOS22951218
EDMEDM - MINMIN12168427
SEASEA - DETDET3321822
VANVAN - CARCAR2232625
VGKVGK - TBLTBL23112821
BUFBUF - PHIPHI10000
OTTOTT - FLAFLA10000

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]