Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 26. 10. 2005 v 01:00 SEČ
  MTL PHI  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
19. 10. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
13. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders5:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins6:5pPreviewReviewVideo
12. 10. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens86201225:211-00-03-52-2-04-0-06-22W
PHI Philadelphia Flyers6420826:191-00-00-63-1-01-1-04-23W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers4310619:131-00-00-43-13W
MTL Montreal Canadiens4220412:130-00-01-32-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens4400813:81-00-02-24-04W
PHI Philadelphia Flyers211027:60-00-00-21-11W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)38:55
CBJCBJ-FLAFLA1:2(1:0, 0:2, -:-)26:59
MTLMTL-BUFBUF1:1(1:1, -:-, -:-)15:59
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)03:59
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, -:-, -:-)13:58
NYRNYR-TBLTBL1:0(1:0, -:-, -:-)05:57
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)38:55
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]