Minnesota Wild - New Jersey Devils (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 11. 01. 2016 v 02:00 SEČ
Xcel Energy Center
(diváků: 19028)
1 MIN

NJD 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
MIN001
NJD002
Po třetinách0:00:01:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
MIN3411
NJD764
Po třetinách3:77:1318:17

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MIN110/122206816
NJD90/220213211

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
žádné góly
3. třetina
01:21NJD0:1videoStř. zápěstímG: Adam Henrique (15)
03:05MIN1:1Stř. zápěstímG: Zach Parise (16)A: Mikko Koivu (23)A: Ryan Suter (23)
06:26NJD1:2Stř. zápěstímG: Jon Merrill (1)A: Sergey Kalinin (3)A: Kyle Palmieri (14)

Přehled vyloučení

1. třetina
09:03NJD2 minJon MerrillDržení (Charlie Coyle)
18:55MIN2 minErik HaulaPodražení (David Schlemko)
19:08MIN2 minJarret StollNaražení na hrazení (David Schlemko)
2. třetina
08:17MIN5 minRyan CarterBitka (Jordin Tootoo)
08:17NJD5 minJordin TootooBitka (Ryan Carter)
10:14NJD2 minJoseph BlandisiHrubost (Nino Niederreiter)
10:14MIN2 minNino NiederreiterHrubost (Joseph Blandisi)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MIN35Darcy Kuemper (prohra)13 - 150 - 02 - 215 - 1788.24%058:24
MIN40Devan Dubnyk
NJD35Cory Schneider (výhra)17 - 180 - 00 - 017 - 1894.44%060:00
NJD1Keith Kinkaid

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Zach PariseLevé křídlo1010022000-18:22
9Mikko KoivuCentr011000102062%17:52
20Ryan SuterObránce011+1030201-28:49
3Charlie CoyleCentr000001211043%15:59
4Mike ReillyObránce000-1000200-09:36
6Marco ScandellaObránce000-1022200-17:34
14Justin FontainePravé křídlo0000000000-13:20
16Jason ZuckerLevé křídlo0000022002-14:54
18Ryan CarterLevé křídlo0000511100-06:20
19Jarret StollCentr000020100038%08:34
22Nino NiederreiterPravé křídlo000-1228010-15:55
24Matt DumbaObránce000-1010000-15:18
25Jonas BrodinObránce000-1000100-20:00
26Thomas VanekLevé křídlo0000020100-17:20
29Jason PominvillePravé křídlo000-1010010-16:22
46Jared SpurgeonObránce000+1013301-27:55
56Erik HaulaCentr0000200202-09:52
64Mikael GranlundCentr000-100010267%21:34

#NJD New Jersey DevilsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
7Jon MerrillObránce101+1212100-16:18
14Adam HenriqueCentr101+101110033%20:55
21Kyle PalmieriPravé křídlo011+1022110-20:08
51Sergey KalininCentr011+1024000-17:46
5Adam LarssonObránce0000000111-26:32
6Andy GreeneObránce0000012100-25:14
8David SchlemkoObránce0000021200-18:21
11Stephen GiontaCentr000000000050%11:08
19Travis ZajacCentr000+102210036%19:39
20Lee StempniakPravé křídlo000+1021100-17:15
22Jordin TootooPravé křídlo0000500000-08:27
23Bobby FarnhamLevé křídlo0000002100-09:01
28Damon SeversonObránce000+1012101-17:07
36Jim O'BrienCentr000-101100085%12:33
38Marc-Andre GragnaniObránce0000000000-14:19
45Paul ThompsonPravé křídlo000-1010000-12:17
48Tyler KennedyCentr000-1000010-14:10
64Joseph BlandisiCentr000+1210000-14:50

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jon Merrill
Jon Merrill
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1
Adam Henrique
Adam Henrique
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1
Zach Parise
Zach Parise
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Tom Kowal
#32 - Tom Kowal
Kyle Rehman
#10 - Kyle Rehman
Brad Kovachik
#71 - Brad Kovachik
John Grandt
John Grandt

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13288Minnesota Wild MIN-NJD New Jersey Devils43146515

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
barsa14belo26berry65blackhawksblazinczehokej04desspi
dilitgajdy38gasstgoloheckerthojanhooory
jarynluky13majo8makermaly.petkomarek123mari
matys1979medvedmilan49milan52moogmyke91ondis
packova.ivetpaul68pencepchewpetepopelkaputenkarichkob
rocky84roman85sery99sukynn1symer7taurusvecer6k1vb
znojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbufu666hinaultignac75inanalspamojmir67
nkono2011pandolfopeirapetrssonpetterson76silvia7tygros77

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
abonentfunesmilan66milda18predakspalini

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbarsa14belo26berry65blackhawksbufu666
dilitfunesgajdy38gasstheckerthinaulthojan
inanajarynmajo8makermaly.petkomarek123mari
matys1979milan49milan52milda18miramontymojmir67moog
myke91ondispackova.ivetpandolfopaul68peirapencepchew
petepetterson76predakputenkarichkobrocky84roman85
silvia7spalinisukynn1symer7taurustygros77vecer6k1vb
xamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
blazinczehokej04hooorylspapetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD4:4(1:1, 2:3, 1:0)56:00
CBJCBJ-FLAFLA1:4(1:0, 0:4, -:-)36:59
MTLMTL-BUFBUF3:1(1:1, 2:0, -:-)28:55
CARCAR-WSHWSH1:2(0:1, 1:1, -:-)35:58
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, 0:0, -:-)28:56
NYRNYR-TBLTBL2:1(2:1, -:-, -:-)20:00
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)11:55
NYINYI-VANVAN1:0(1:0, -:-, -:-)15:57
CHICHI-PITPIT1:0(1:0, -:-, -:-)06:57
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD4:4(1:1, 2:3, 1:0)56:00
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)11:55
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]