Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 04. 03. 2017 v 01:30 SEČ
  CAR ARI  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-ARIArizona Coyotes2:4PreviewReviewVideo
02. 03. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
01. 03. 2017 01:30Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
26. 02. 2017 21:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-ARIArizona Coyotes2:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-ARIArizona Coyotes6:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2017 01:00Boston BruinsBOS-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2017 02:30Arizona CoyotesARI-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2017 02:30Dallas StarsDAL-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-CARCarolina Hurricanes4:5pPreviewReviewVideo
06. 12. 2015 23:00Carolina HurricanesCAR-ARIArizona Coyotes5:4PreviewReviewVideo
06. 02. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-CARCarolina Hurricanes1:2sPreviewReviewVideo
02. 11. 2014 00:00Carolina HurricanesCAR-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes6025251060151:1756-102-536-2418-9-27-16-82-83L
ARI Arizona Coyotes632234751152:2069-75-139-2414-14-38-20-44-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2918923880:744-21-118-114-61L
ARI Arizona Coyotes31141433179:887-33-122-96-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes3171682271:1012-81-418-132-84L
ARI Arizona Coyotes3282042073:1182-42-017-153-74L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14929Carolina Hurricanes CAR-ARI Arizona Coyotes39632715

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
abonentaveomarbarsa14belo26berry65blackhawksblazin
ckkvvlkcooljaydilitdindadzuzmanfrancoagajdy38
golohapcikhojanhoooryinanajarynkrab88
kubalinlspamakermaly.petkomatys1979mik848milan52
milda18mojmir67mtlondispackova.ivetpaul68petrik858
petterson76putenkasilvia7wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxelavacamilan49moogpetrssonpixie

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (+1.5)
funesignac75marthez

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14berry65blackhawksblazinckkvvlkcooljay
dzuzmangajdy38hojanlavacalspamakermaly.petko
marthezmik848milan49milan52milda18mtlondis
packova.ivetpetrik858petrssonputenkasilvia7wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26dilitexxefrancoafuneshapcikhooory
jarynkrab88matys1979mojmir67moogpaul68petterson76
pixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)10:57
NJDNJD-COLCOL1:0(1:0, -:-, -:-)11:56
NYINYI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)13:55
WSHWSH-LAKLAK1:0(1:0, -:-, -:-)12:58
CBJCBJ-TORTOR1:1(1:1, -:-, -:-)10:58
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)10:57
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]