New York Islanders - Winnipeg Jets (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 12. 2017 v 19:00 SEČ
Barclays Center
(diváků: 13589)
5 NYI

WPG 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI302
WPG101
Po třetinách3:13:15:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI12710
WPG121018
Po třetinách12:1219:2229:40

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI61/33055.9%14616
WPG60/32644.1%1448

Přehled gólů

1. třetina
01:31NYI1:0videoStř. zápěstímPPG: Anders Lee (22)A: Josh Bailey (36)A: Nick Leddy (20)
02:20NYI2:0videoStř. zápěstímG: Mathew Barzal (10)A: Jordan Eberle (13)A: Andrew Ladd (8)
13:42WPG2:1videoStř. zápěstímG: Tucker Poolman (1)A: Ben Chiarot (3)A: Nikolaj Ehlers (12)
19:24NYI3:1videoStř. zápěstímG: Mathew Barzal (11)A: Jordan Eberle (14)A: Johnny Boychuk (6)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
11:22NYI4:1videoStř. příklepemG: Mathew Barzal (12)A: Jordan Eberle (15)A: Andrew Ladd (9)
15:01NYI5:1videoStř. příklepemG: Anthony Beauvillier (4)A: John Tavares (25)
18:24WPG5:2videoStř. zápěstímG: Adam Lowry (7)A: Kyle Connor (10)A: Joel Armia (9)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:16WPG2 minBrandon TanevPodražení (Scott Mayfield)
08:39WPG2 minNikolaj EhlersHákování (Mathew Barzal)
09:08NYI2 minJohn TavaresPodražení (Andrew Copp)
14:09WPG2 minMatt Hendricks (Mathew Barzal)
2. třetina
06:51NYI2 minBrock Nelson (Kyle Connor)
3. třetina
15:13NYI2 minScott Mayfield (Brandon Tanev)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI41Jaroslav Halak svk (výhra)35 - 370 - 03 - 338 - 4095.00%059:50
NYI1Thomas Greiss
WPG35Steve Mason (prohra)20 - 241 - 13 - 424 - 2982.76%060:00
WPG37Connor Hellebuyck

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
13Mathew BarzalCentr303+304010033%15:38
7Jordan EberleCentr033+2001110-15:24
16Andrew LaddLevé křídlo022+3010100-17:08
27Anders LeeLevé křídlo101+1020000-14:16
72Anthony BeauvillierCentr1010020100-14:05
2Nick LeddyObránce011+1022420-22:49
12Josh BaileyPravé křídlo0110000111-14:36
55Johnny BoychukObránce011+1044120-21:13
91John TavaresCentr011+122301064%16:22
6Ryan PulockObránce0000023110-17:53
11Shane PrinceLevé křídlo0000011012100%13:23
14Thomas HickeyObránce000+1041110-18:09
15Cal ClutterbuckPravé křídlo000-1016000-14:01
25Jason ChimeraLevé křídlo000-1014000-12:31
29Brock NelsonCentr000020011056%13:54
42Scott MayfieldObránce0000222000-18:15
50Adam PelechObránce000+1011302-19:23
53Casey CizikasCentr000-200201168%15:10

#WPG Winnipeg JetsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Tucker PoolmanObránce101+1021201-14:31
17Adam LowryCentr101003320055%14:05
7Ben ChiarotObránce011+1011110-15:32
27Nikolaj EhlersLevé křídlo011-1231120-16:00
40Joel ArmiaPravé křídlo011+1041000-12:24
81Kyle ConnorLevé křídlo0110040000-14:56
5Dmitry KulikovObránce000-1001010-19:13
8Jacob TroubaObránce000-2020021-24:07
9Andrew CoppCentr000-1021100-13:02
13Brandon TanevLevé křídlo000-1224000-11:11
15Matt HendricksCentr000023200042%08:47
18Bryan LittleCentr000-102001033%14:42
26Blake WheelerPravé křídlo000-1021031-20:49
29Patrik LainePravé křídlo000-1000000-18:24
44Josh MorrisseyObránce000-2032011-21:16
55Mark ScheifeleCentr000-102101056%22:16
57Tyler MyersObránce000-1023100-20:47
85Mathieu PerreaultCentr0000034010-13:43

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Mathew Barzal
Mathew Barzal
G: 3, A: 0, P: 3
S: 4, +/-: +3
Jordan Eberle
Jordan Eberle
G: 0, A: 3, P: 3
S: 0, +/-: +2
Andrew Ladd
Andrew Ladd
G: 0, A: 2, P: 2
S: 1, +/-: +3

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Francis Charron
#6 - Francis Charron
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Steve Barton
#59 - Steve Barton
Mark Shewchyk
#92 - Mark Shewchyk

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15843New York Islanders NYI-WPG Winnipeg Jets1828131634

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
abonentbandy77belo26berry65ckkvvlkdave81detredwing
dindaelektraignac75jarynjeff73jirkamilan49
paul68petepetterson76silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alergiknajagraaveomardilitgolocharlinanajanzic68
juventus1kinghanskrab88maly.petkomik848milan52mirkru
mtlondisondonpackova.ivetpasta82petrssonpopelka
putenkataurusthrashervilikvohajswillyziguli

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
benourcooljayfunesgajdy38hinaulthojanindian3
matys1979milda18mojmir67navarowskipixierocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alergiknajagradetredwingdilitgajdy38hinaultcharlindian3
mik848milan49milan52milda18mtlpetrssonpetterson76
silvia7taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77belo26benourberry65ckkvvlkcooljay
dave81dindaelektrafuneshojanjanzic68jeff73
juventus1kinghanskrab88maly.petkomatys1979mirkrumojmir67
nirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82paul68pete
pixieputenkavilikvohajswillyziguli

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD1:2(1:2, -:-, -:-)18:59
CBJCBJ-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)10:00
MTLMTL-BUFBUF0:0(0:0, -:-, -:-)00:56
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD1:2(1:2, -:-, -:-)18:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]