Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 12. 02. 2019 v 01:00 SEČ
  PHI PIT  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
09. 02. 2019 19:00Philadelphia FlyersPHI-ANAAnaheim Ducks6:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-LAKLos Angeles Kings2:3sPreviewReviewVideo
05. 02. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
02. 02. 2019 19:00Philadelphia FlyersPHI-EDMEdmonton Oilers5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
06. 02. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo
03. 02. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
22. 04. 2018 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins5:8PreviewReviewVideo
21. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
19. 04. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins0:5PreviewReviewVideo
15. 04. 2018 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
14. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:5PreviewReviewVideo
12. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers7:0PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 18:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo
08. 03. 2018 02:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins552820763189:1725-71-219-3615-10-213-10-53-74L
PHI Philadelphia Flyers552523757161:1825-72-124-3114-10-411-13-39-11W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins27151023294:872-20-06-216-41L
PHI Philadelphia Flyers28141043284:863-41-114-147-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins28131053195:853-51-213-154-64L
PHI Philadelphia Flyers27111332577:962-31-010-174-63W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17514Philadelphia Flyers PHI-PIT Pittsburgh Penguins151520837

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
abonentburneydilitforward01golohromekerry
krab88lkwfahrermachymaly.petkomtlpackova.ivetpetterson76
popelka

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarckkvvlkdave81charlica62ignac75inana
jarynjuventus1matys1979m.beranekmilan49milan66ondon
tatulda

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
benourctibor88dindafihefrancoafunesgasst
hojanjoe33kinghanskorimarimik848moog
ondisondr0idpaul68petrssonrichkobsilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
hromecharlica62joe33lkwfahrermatys1979milan49
packova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourburneyckkvvlkctibor88dave81dilit
dindafiheforward01francoafunesgassthojan
jindrich73juventus1kerrykinghanskorikrab88machy
maly.petkomarim.beranekmik848moogmtlondis
ondonondr0idpaul68petepetrssonpetterson76richkob
silvia7tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]