Boston Bruins - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 10. 03. 2019 v 01:00 SEČ
  BOS OTT  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils1:0PreviewReviewVideo
01. 03. 2019 01:30Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators5:4sPreviewReviewVideo
03. 03. 2019 23:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2018 23:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
24. 10. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
08. 10. 2018 19:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins0:5PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
23. 04. 2017 21:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators2:3pPreviewReviewVideo
22. 04. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
20. 04. 2017 01:30Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators0:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins674117991202:16710-92-338-2926-7-315-10-69-15W
OTT Ottawa Senators682339652201:2555-60-123-4514-16-49-23-21-92L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins36267355126:856-31-118-189-19W
OTT Ottawa Senators341416432103:1053-40-014-203-75L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins31151063676:824-61-220-117-31L
OTT Ottawa Senators3492322098:1502-20-19-252-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17705Boston Bruins BOS-OTT Ottawa Senators3910826

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentaveomarbenourckkvvlkdave81dilitforward01
francoafunesgasstgolohojanhromeica62
ignac75inanajarynjuventus1kerrykinghanskrab88
lkwfahrerlukopoulosmaly.petkomarimatys1979m.beranekmilan49
milan52moogmtlondisondonpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charl

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dave81golocharljarynmoogmtlondis
petrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourckkvvlkdilitforward01francoagasst
hojanhromeica62juventus1kerrykinghanskrab88
lukopoulosmaly.petkomarimatys1979m.beranekmilan49milan52
ondonpackova.ivetpaul68petterson76silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)08:57
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2242123
OTTOTT - NYRNYR101081014
PITPIT - NSHNSH2521916
WSHWSH - BUFBUF1953421
CBJCBJ - VGKVGK2026519
STLSTL - CARCAR6616519
EDMEDM - TORTOR1846024
UTAUTA - TBLTBL1666916
CGYCGY - DETDET13871410
SEASEA - MINMIN16211113
CHICHI - FLAFLA2320614
DALDAL - NYINYI2121128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]