Anaheim Ducks - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 18. 03. 2019 v 02:00 SEČ
  ANA FLA  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2019 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2019 02:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks6:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2019 03:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2019 03:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2019 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2019 21:00Los Angeles KingsLAK-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 03:30San Jose SharksSJS-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 22:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings6:1PreviewReviewVideo
09. 03. 2019 01:00Florida PanthersFLA-MINMinnesota Wild6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 11. 2018 01:00Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2017 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks8:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2017 04:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2017 01:30Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
20. 11. 2015 01:30Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks1:3PreviewReviewVideo
05. 11. 2015 04:30Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
11. 02. 2015 01:30Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks6:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2014 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers2:6PreviewReviewVideo
24. 03. 2014 01:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers7132271276232:23910-123-621-5018-12-614-15-64-64W
ANA Anaheim Ducks732935967170:2257-93-245-2815-13-814-22-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers361812642123:1045-61-114-226-42W
ANA Anaheim Ducks36151383895:1075-83-221-155-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers351415634109:1355-62-57-285-52W
ANA Anaheim Ducks37142212975:1182-10-024-133-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17770Anaheim Ducks ANA-FLA Florida Panthers1014162311

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
benourburneydave81desspidilitjoe33m.beranek
moogmtlondr0id

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkfrancoafuneshromecharljarynjuventus1
kerrykinghansmilan49ondonpaul68popelkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
abonentdindaforward01hojanica62ignac75lkwfahrer
lukopoulosmachymaly.petkomarimatys1979packova.ivetpete
petterson76richkob

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkdave81dindaforward01hojanhromeica62
jarynjoe33juventus1kerrylukopoulosmarimatys1979
m.beranekmilan49moogmtlondonondr0idpaul68
richkobsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourdilitfrancoafunescharlkinghans
machymaly.petkopackova.ivetpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]