Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 01. 12. 2019 v 01:00 SEČ
  TOR BUF  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres2:1pPreviewReviewVideo
29. 11. 2019 22:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs0:6PreviewReviewVideo
24. 11. 2019 01:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs3:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-TORToronto Maple Leafs1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres2:1pPreviewReviewVideo
29. 11. 2019 22:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
26. 11. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2019 23:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 11. 2019 22:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2019 00:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:30Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
03. 04. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 00:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
06. 03. 2018 01:30Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres26121042877:803-41-112-147-3-35-7-13-71W
TOR Toronto Maple Leafs27121142891:913-41-27-206-3-46-8-03-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres137331744:363-31-17-64-61W
TOR Toronto Maple Leafs136341642:422-40-25-85-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs146801249:491-01-02-124-61L
BUF Buffalo Sabres135711133:440-10-05-84-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18418Toronto Maple Leafs TOR-BUF Buffalo Sabres4242333

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentamadore77argodcbruinsaveomarbenourcairns.33desspi
dilitdindaerhy37forward01funesgolohojan
charlignac75inanajarynjuventus1kerrykinghans
korikrab88kracamaly.petkomatys1979m.beranekmilan49
milan52olda1987ondonpackova.ivetpaul68petepeter_bondra
petrssonpopelkaputenkaroco888silvia7twistervohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ica62joe33milan66petterson76

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
mtlrocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
argodcbruinsica62milan49

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77benourdindaerhy37forward01funes
hojancharljoe33juventus1kerrykinghanskori
krab88kracamaly.petkomatys1979m.beranekmilan52mtl
olda1987ondonpackova.ivetpaul68petepetrssonpetterson76
putenkarockysilvia7twistervohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]