Boston Bruins - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. zápas 1. kola play off 2019/20)


Začátek zápasu: 19. 08. 2020 v 22:00 SEČ
  BOS CAR  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 08. 2020 22:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
18. 08. 2020 02:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins3:4PreviewReviewVideo
15. 08. 2020 18:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
14. 08. 2020 02:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
12. 08. 2020 17:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 08. 2020 22:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
18. 08. 2020 02:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins3:4PreviewReviewVideo
15. 08. 2020 18:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
14. 08. 2020 02:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
12. 08. 2020 17:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 08. 2020 02:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins3:4PreviewReviewVideo
15. 08. 2020 18:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
14. 08. 2020 02:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
12. 08. 2020 17:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
04. 12. 2019 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:0PreviewReviewVideo
17. 05. 2019 02:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins0:4PreviewReviewVideo
15. 05. 2019 02:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
12. 05. 2019 21:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes6:2PreviewReviewVideo
10. 05. 2019 02:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins4310613:101-00-02-21-1-02-0-03-12W
CAR Carolina Hurricanes4121310:130-10-02-20-2-01-0-11-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins211026:61-00-01-11-11L
CAR Carolina Hurricanes202004:70-00-01-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins220047:40-00-01-12-02W
CAR Carolina Hurricanes210136:60-10-01-11-11W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes7421921:170-10-05-22-2-02-0-14-32L
BOS Boston Bruins4310613:101-00-02-21-1-02-0-03-12W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes4220411:100-00-03-12-22L
BOS Boston Bruins211026:61-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes3201510:70-10-02-12-11W
BOS Boston Bruins220047:40-00-01-12-02W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins70441412100227:1746-120-736-3422-4-922-10-37-31W
CAR Carolina Hurricanes683825581222:19311-55-031-3719-12-219-13-35-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins35224953118:892-90-518-178-21L
CAR Carolina Hurricanes331912240109:896-24-014-194-64L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins352210347109:854-30-218-178-24W
CAR Carolina Hurricanes351913341113:1045-31-017-187-33W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19174Boston Bruins BOS-CAR Carolina Hurricanes2162168

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentbenourburneydesspidilitfrancoahojan
charlignac75jarynjoe33keffyladismencmaly.petko
matys1979milan49nuovacchinniolda1987packova.ivetpetesilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77golojakubsichtakrab88m.beranekpetrsson

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
ica62kerry

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourburneydilitfrancoacharlica62
joe33ladismencmaly.petkom.beranekmilan49nuovacchinnipackova.ivet
petrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
amadore77golohojanjakubsichtakerrykrab88matys1979
olda1987

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]