St. Louis Blues - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 14. 03. 2021 v 02:00 SEČ
  STL VGK  
Další z těch zajímavějších střetnutí a taky velmi vyrovnaných co se týče umístění v tabulce Západní divize. Vegas ji vedou, Blues pomalu ale jistě začínají dýchat na záda jak Vegas, tak Wild, kteří se vezou na vlně. Doma na výhru v základní hrací době čekají domácí více než měsíc, povede se jim tuhle nelichotivou šňůru ukončit proti Vegas?

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights4:5pPreviewReviewVideo
09. 03. 2021 03:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
07. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo
06. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights4:5pPreviewReviewVideo
11. 03. 2021 01:00Minnesota WildMIN-VGKVegas Golden Knights4:3PreviewReviewVideo
09. 03. 2021 02:00Minnesota WildMIN-VGKVegas Golden Knights2:0PreviewReviewVideo
07. 03. 2021 04:30San Jose SharksSJS-VGKVegas Golden Knights0:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights4:5pPreviewReviewVideo
27. 01. 2021 03:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues4:5sPreviewReviewVideo
07. 08. 2020 00:30St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights4:6PreviewReviewVideo
14. 02. 2020 04:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues6:5pPreviewReviewVideo
04. 01. 2020 22:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues5:4pPreviewReviewVideo
13. 12. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights4:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2019 01:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 01:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights5:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 04:30Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2417613578:555-10-111-1310-2-17-4-07-31W
STL St. Louis Blues2714853387:874-51-212-154-6-310-2-24-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1310212147:302-10-14-97-32W
STL St. Louis Blues134631136:451-30-25-82-84L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues1410222251:423-21-07-77-32L
VGK Vegas Golden Knights117401431:253-00-07-47-31W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19663St. Louis Blues STL-VGK Vegas Golden Knights1612101021

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentbenourdilitdwarfemmettflyers66forward01
ignac75inanajirik19krab88matys1979packova.ivetpetrsson
rockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golohojanica62jakubsichtajarynjurcajuventus1
maly.petkom.beranekmilan66mtlpete

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
amadore77desspidindafrancoafuneshromejoe33
kerrynuovacchinni

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourforward01funesica62jirik19jurcam.beranek
nuovacchinnirockysilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dilitdindadwarfemmettflyers66
francoahojanhromejakubsichtajindrich73juventus1kerry
krab88maly.petkomatys1979mtlpackova.ivetpetepetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2340519
NJDNJD - COLCOL3321420
NYINYI - ANAANA8136167
WSHWSH - LAKLAK2412518
CBJCBJ - TORTOR9117618
STLSTL - WPGWPG111241112
DALDAL - BOSBOS14851013
EDMEDM - MINMIN10116420
SEASEA - DETDET2601618
VANVAN - CARCAR2223519
VGKVGK - TBLTBL1881617

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]