Montreal Canadiens - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 21. 01. 2007 v 01:00 SEČ
  MTL BUF  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2007 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2007 01:30Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks0:4PreviewReviewVideo
16. 01. 2007 01:00Detroit Red WingsDET-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo
13. 01. 2007 20:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens8:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2007 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2007 02:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
18. 01. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins6:3PreviewReviewVideo
15. 01. 2007 19:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres3:2sPreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 12. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
10. 12. 2006 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
25. 11. 2006 02:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens1:2pPreviewReviewVideo
24. 10. 2006 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
07. 10. 2006 01:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens5:4sPreviewReviewVideo
16. 04. 2006 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
13. 04. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
10. 02. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3pPreviewReviewVideo
08. 02. 2006 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:3pPreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres483315466182:13911-47-221-2716-9-217-6-25-52W
MTL Montreal Canadiens482622552142:1375-54-422-2614-10-312-12-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2516923299:754-23-18-176-42W
MTL Montreal Canadiens24141032879:713-33-39-156-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2317623483:647-24-113-106-41L
MTL Montreal Canadiens24121222463:662-21-113-114-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2420321
PITPIT - UTAUTA1285518
CARCAR - CBJCBJ2501816
DETDET - CHICHI2411519
STLSTL - BOSBOS48141212
NSHNSH - WSHWSH1169617
DALDAL - MTLMTL18621311
MINMIN - NYINYI2410617
ANAANA - BUFBUF9106816
LAKLAK - OTTOTT1817914
SJSSJS - VANVAN2203123
VGKVGK - NJDNJD1544714

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]