New York Rangers - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 18. 02. 2022 v 01:00 SEČ
  NYR DET  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2022 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
16. 02. 2022 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins2:1sPreviewReviewVideo
02. 02. 2022 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
30. 01. 2022 19:00New York RangersNYR-SEASeattle Kraken3:2PreviewReviewVideo
29. 01. 2022 02:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2022 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
15. 02. 2022 02:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings7:4PreviewReviewVideo
12. 02. 2022 18:00Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
03. 02. 2022 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2020 01:00Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers0:1PreviewReviewVideo
01. 02. 2020 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2019 02:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings5:1PreviewReviewVideo
20. 03. 2019 00:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
10. 11. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
26. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
25. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
12. 03. 2017 17:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers483113466147:1235-44-128-2016-4-215-9-27-33W
DET Detroit Red Wings502222650144:1749-62-121-2915-9-37-13-34-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2216423472:513-23-114-88-23W
DET Detroit Red Wings2715933385:825-31-012-154-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2615923275:722-21-014-125-52L
DET Detroit Red Wings2371331759:924-31-19-143-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20701New York Rangers NYR-DET Detroit Red Wings2920421

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitdindaelguajeemmett
flyers66forward01francoafunesgolohojancharl
ignac75jarynjuventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979
m.beraneknuovacchinniondonpackova.ivetpetepetrssonsilvia7
xamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ctibor88twister

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ctibor88dilitfrancoanuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdindaelguajeemmettflyers66forward01funes
hojancharljuventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979
m.beranekondonpackova.ivetpetrssonsilvia7twisterxamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, 0:0, -:-)21:55
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2342124
OTTOTT - NYRNYR101091015
PITPIT - NSHNSH2621917
WSHWSH - BUFBUF2053422
CBJCBJ - VGKVGK2027520
STLSTL - CARCAR6617520
EDMEDM - TORTOR1946025
UTAUTA - TBLTBL1766917
CGYCGY - DETDET14871411
SEASEA - MINMIN16221114
CHICHI - FLAFLA2321615
DALDAL - NYINYI2221129

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]