St. Louis Blues - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 11. 03. 2022 v 02:00 SEČ
  STL NYR  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 03. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
06. 03. 2022 19:00New Jersey DevilsNJD-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
05. 03. 2022 18:30New York IslandersNYI-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2022 01:30New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 03. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2022 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
07. 03. 2022 01:00Winnipeg JetsWPG-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
05. 03. 2022 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2022 01:30New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 03. 2022 01:30New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2020 01:00New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2019 00:00New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 01:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 01:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo
11. 10. 2017 01:00New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2016 00:00New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues5:0PreviewReviewVideo
16. 10. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers573616577171:1445-54-234-2319-5-317-11-26-41L
STL St. Louis Blues563217771195:1553-72-226-3019-7-213-10-55-54L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2719534188:643-33-217-107-32W
STL St. Louis Blues28197240106:722-21-011-176-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers30171123683:802-21-017-135-51L
STL St. Louis Blues28131053189:831-51-215-135-53L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21100St. Louis Blues STL-NYR New York Rangers1584717

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentalexander1986dindaelguajeemmettflyers66forward01
funesgolojuventus1kerrym.beranekondonpackova.ivet
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88dilitfrancoahojanica62jarynmaly.petko
petrsson

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
charlignac75krab88petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitfrancoamaly.petkom.beranekpackova.ivetpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdindaelguajeemmettflyers66forward01funes
hojancharlica62jindrich73juventus1kerrykrab88
ondonpetrssonsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1696179
CARCAR - BOSBOS14143721
CHICHI - LAKLAK119111313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441314
DALDAL - NJDNJD22441414
WPGWPG - FLAFLA8419918
UTAUTA - MINMIN9129919
VGKVGK - OTTOTT2821521
ANAANA - VANVAN2551721
SJSSJS - BUFBUF13152127

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]