Washington Capitals - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 11. 02. 2007 v 01:00 SEČ
  WSH NYR  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
09. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins2:3sPreviewReviewVideo
04. 02. 2007 19:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:1sPreviewReviewVideo
03. 02. 2007 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
10. 02. 2007 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning5:0PreviewReviewVideo
07. 02. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
06. 02. 2007 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers5:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2005 02:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo
10. 10. 2005 19:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers552629552161:1617-55-229-2611-15-315-14-24-61W
WSH Washington Capitals562333846171:1955-81-623-3314-15-49-18-44-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals29141542897:964-41-311-186-41W
NYR New York Rangers26111532278:801-31-013-134-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers29151423083:816-24-216-134-62L
WSH Washington Capitals2791841874:991-40-312-151-94L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]