Phoenix Coyotes - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 15. 03. 2007 v 17:00 SEČ
  PHX SJS  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:5PreviewReviewVideo
12. 03. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-PHIPhiladelphia Flyers4:0PreviewReviewVideo
11. 03. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks5:7PreviewReviewVideo
09. 03. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
07. 03. 2007 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2007 17:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2007 17:30San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks7:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2007 01:00San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo
09. 03. 2007 18:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks1:2pPreviewReviewVideo
07. 03. 2007 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2007 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
31. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks8:0PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2006 18:00San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
10. 04. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
01. 04. 2006 19:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
30. 03. 2006 19:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes2:5PreviewReviewVideo
13. 02. 2006 02:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks704228384211:1722-31-240-3020-15-322-13-05-52W
PHX Phoenix Coyotes692841356186:2357-35-131-3815-18-213-23-13-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks352015340112:821-30-219-163-72W
PHX Phoenix Coyotes331518230100:1074-23-016-173-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks35221304499:901-01-021-145-52W
PHX Phoenix Coyotes36132312686:1283-12-115-212-82L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]