Tampa Bay Lightning - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 28. 03. 2024 v 00:30 SEČ
  TBL BOS  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2024 00:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2024 01:30Anaheim DucksANA-TBLTampa Bay Lightning2:3pPreviewReviewVideo
24. 03. 2024 03:30Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
22. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2024 03:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2024 00:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
27. 03. 2024 00:00Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins3:4PreviewReviewVideo
23. 03. 2024 18:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2024 00:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
20. 03. 2024 00:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 02. 2024 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
07. 01. 2024 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning7:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins5:4pPreviewReviewVideo
25. 03. 2023 18:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
27. 01. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2022 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
22. 11. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
25. 03. 2022 00:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins7342161599245:2039-153-336-3723-9-619-7-96-41W
TBL Tampa Bay Lightning713925785250:2358-73-022-4921-9-418-16-37-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins38239652133:1023-62-119-196-41L
TBL Tampa Bay Lightning34219446133:1064-41-08-265-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins35197947112:1016-91-217-185-51W
TBL Tampa Bay Lightning371816339117:1294-32-014-238-21W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24126Tampa Bay Lightning TBL-BOS Boston Bruins15133525

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentalexander1986exxegoloignacignac75joe33
juventus1kerrykopy5000lacroixmafijapetrzelsilvia7
struntz

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkctibor88dilitfrancoaganco1hojancharl
ica62jabkinm.beranekpackova.ivetpetrssonthajskemenu

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
maly.petkomatys1979mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986francoamaly.petkom.beranekpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88dilitexxeganco1hojancharl
ica62ignacjabkinjindrich73juventus1kerrykopy5000
korilacroixmafijamatys1979mtlpackova.ivetpetrzel
pispetsilvia7struntzthajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG1:1(1:1, -:-, -:-)13:58
PITPIT-UTAUTA0:2(0:2, -:-, -:-)13:59
CARCAR-CBJCBJ1:0(1:0, -:-, -:-)14:58
DETDET-CHICHI0:1(0:1, -:-, -:-)09:58
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]