Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 14. 04. 2024 v 01:00 SEČ
  TOR DET  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings4:5pPreviewReviewVideo
12. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils5:6PreviewReviewVideo
10. 04. 2024 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
07. 04. 2024 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings4:5pPreviewReviewVideo
12. 04. 2024 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings6:5pPreviewReviewVideo
10. 04. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2024 19:00Detroit Red WingsDET-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
17. 11. 2023 20:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
03. 04. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo
13. 01. 2023 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2022 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
27. 04. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings3:0PreviewReviewVideo
27. 02. 2022 01:30Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs7:10PreviewReviewVideo
30. 01. 2022 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs4:7PreviewReviewVideo
31. 10. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs7946249101293:24713-95-228-5122-15-324-9-66-41L
DET Detroit Red Wings793832985263:26211-92-131-4822-13-516-19-43-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings402213549143:1205-51-017-235-51L
TOR Toronto Maple Leafs402215347152:13610-35-112-285-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs39249654141:1113-60-116-237-33W
DET Detroit Red Wings391619436120:1426-41-114-251-91L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24254Toronto Maple Leafs TOR-DET Detroit Red Wings14117523

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentalexander1986ganco1gasstgoloignacjaryn
kerrykorimatys1979moogpetrzelpispetthajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dindaemmettglumhojancharlica62ignac75
jabkinm.beraneknightshiftsilvia7

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
ctibor88dilitfrancoakopy5000mafijamaly.petkopackova.ivet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitignacmaly.petkomatys1979pispet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986ctibor88dindaemmettfrancoaganco1
gasstglumhojancharlica62jabkinkerry
korimafijam.beranekmoognightshiftpackova.ivetpetrzel
silvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]