Ottawa Senators - Seattle Kraken (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 03. 11. 2024 v 00:00 SEČ
  OTT SEA  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2024 00:00Ottawa SenatorsOTT-SEASeattle Kraken3:0PreviewReviewVideo
02. 11. 2024 00:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
30. 10. 2024 00:00Ottawa SenatorsOTT-STLSt. Louis Blues8:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2024 02:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators5:4PreviewReviewVideo
26. 10. 2024 00:00Vegas Golden KnightsVGK-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2024 23:00Boston BruinsBOS-SEASeattle Kraken2:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2024 00:00Ottawa SenatorsOTT-SEASeattle Kraken3:0PreviewReviewVideo
01. 11. 2024 00:00Toronto Maple LeafsTOR-SEASeattle Kraken4:1PreviewReviewVideo
30. 10. 2024 00:00Montreal CanadiensMTL-SEASeattle Kraken2:8PreviewReviewVideo
27. 10. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
03. 12. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-SEASeattle Kraken2:0PreviewReviewVideo
10. 03. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-SEASeattle Kraken4:8PreviewReviewVideo
19. 04. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-SEASeattle Kraken4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SEA Seattle Kraken115511137:342-10-06-52-3-13-2-05-51L
OTT Ottawa Senators105501039:331-00-05-54-1-01-4-05-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators5410825:161-00-02-34-12W
SEA Seattle Kraken6231516:191-10-04-22-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken5320621:151-00-02-33-21L
OTT Ottawa Senators5140214:170-00-03-21-43L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24555Ottawa Senators OTT-SEA Seattle Kraken3343530

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
abonentalexander1986banffckkvvlkdilitdumasemmett
exxeflyers66francoaganco1glumgolohojan
ica62jabkinjarynjuventus1kasatonakerrymaly.petko
m.beranekmirkrunightshiftpackova.ivetpetepetrzelpispet
rockysilvia7spalinithajskemenuthierryhenry

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
darth0baneignac75mtlviti

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken (-1)
ctibor88gasstmatys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
darth0banefrancoaica62jabkinrocky

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986banffctibor88dilitdumasemmett
exxeflyers66ganco1gasstglumjuventus1kerry
maly.petkomatys1979m.beranekmirkrumtlnightshiftpackova.ivet
petepetrzelpispetsilvia7spalinithajskemenuthierryhenry
viti

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2701121
DETDET - STLSTL1188715
NSHNSH - TBLTBL2519616
NYINYI - EDMEDM6812517
LAKLAK - BUFBUF10106616
SJSSJS - OTTOTT2042716
MTLMTL - PITPIT82009
VANVAN - TORTOR22627
DALDAL - CBJCBJ100036
COLCOL - CGYCGY100009
CARCAR - WPGWPG71126
WSHWSH - MINMIN23353
PHIPHI - UTAUTA24253

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]