Utah Mammoth - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 22. 10. 2025 v 04:00 SEČ
  UTA COL  

Poslední zápasy týmu Utah Mammoth
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2025 04:00Utah MammothUTA-COLColorado Avalanche4:3pPreviewReviewVideo
20. 10. 2025 01:00Utah MammothUTA-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2025 03:00Utah MammothUTA-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2025 03:30Utah MammothUTA-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2025 02:30Chicago BlackhawksCHI-UTAUtah Mammoth3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2025 04:00Utah MammothUTA-COLColorado Avalanche4:3pPreviewReviewVideo
19. 10. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2025 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2025 18:30Buffalo SabresBUF-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo
12. 10. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars4:5sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 10. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-UTAUtah Mammoth2:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2024 03:30Utah MammothUTA-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2024 03:00Colorado AvalancheCOL-UTAUtah Mammoth1:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2024 03:00Utah MammothUTA-COLColorado Avalanche1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche65011121:100-10-15-12-0-13-0-05-13W
UTA Utah Mammoth6420817:131-00-05-13-0-01-2-04-23W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
UTA Utah Mammoth3300612:60-00-02-13-03W
COL Colorado Avalanche3201510:70-10-12-12-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche3300611:30-00-03-03-03W
UTA Utah Mammoth312025:71-00-03-01-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25882Utah Mammoth UTA-COL Colorado Avalanche3239534

Tipovali, že vyhraje Utah Mammoth (-1)
dakanfuneshojan

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
alexander1986pispet

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentbatmanvcfbluesloverckkvvlkdarth0banedavidprochazkadpdilit
flyers66francoaganco1gasstgolocharlica62
ignacignac75jarynjohnnyjonathan_cheechoojuventus1kerry
korilacroixmachymaly.petkomatys1979m.beranekmirkru
mtlpackova.ivetpargy8petepetterson76silvia7spalini
thajskemenuvendo84vojmut17jaja

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986bluesloverhojanica62matys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbatmanvcfdakandarth0banedilitflyers66francoa
funesganco1gasstcharlignacjohnnyjonathan_cheechoo
juventus1kerrykorilacroixmachymaly.petkom.beranek
mirkrumtlpackova.ivetpargy8petepetterson76pispet
silvia7spalinithajskemenuvendo84vojmut17jaja

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]