Nashville Predators - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 26. 10. 2007 v 02:00 SEČ
  NSH ATL  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-ATLAtlanta Thrashers3:0PreviewReviewVideo
23. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators6:0PreviewReviewVideo
20. 10. 2007 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
17. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames4:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-ATLAtlanta Thrashers3:0PreviewReviewVideo
24. 10. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:5sPreviewReviewVideo
21. 10. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers6:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-NYRNew York Rangers5:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-ATLAtlanta Thrashers4:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators8260418:300-00-04-42-2-00-4-02-66L
ATL Atlanta Thrashers9270421:401-01-03-61-3-01-4-02-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators4220416:140-00-01-32-22L
ATL Atlanta Thrashers4130212:150-00-02-21-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers514029:251-01-01-41-41W
NSH Nashville Predators404002:160-00-03-10-44L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2701121
DETDET - STLSTL1188715
NSHNSH - TBLTBL2519616
NYINYI - EDMEDM6812517
LAKLAK - BUFBUF10106616
SJSSJS - OTTOTT2042716
MTLMTL - PITPIT82009
VANVAN - TORTOR22627
DALDAL - CBJCBJ100036
COLCOL - CGYCGY100009
CARCAR - WPGWPG71126
WSHWSH - MINMIN23353
PHIPHI - UTAUTA24253

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]