Calgary Flames - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 23. 11. 2007 v 03:00 SEČ
  CGY CHI  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2007 02:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 01:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
16. 11. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks5:4pPreviewReviewVideo
15. 11. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2007 01:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 03. 2007 21:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks2:3sPreviewReviewVideo
28. 01. 2007 21:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo
23. 11. 2006 03:30Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
29. 01. 2006 21:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames3:5PreviewReviewVideo
27. 01. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
02. 01. 2006 21:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2011912262:612-11-09-116-5-05-4-16-41W
CGY Calgary Flames2191231860:641-30-113-86-7-23-5-14-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks116501233:332-01-05-65-53W
CGY Calgary Flames136721238:360-20-08-55-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks95411029:280-10-04-55-41W
CGY Calgary Flames8351622:281-10-15-33-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA22561711
NJDNJD - LAKLAK26421810
BOSBOS - SJSSJS1442117
OTTOTT - NYRNYR767810
PITPIT - NSHNSH1721612
WSHWSH - BUFBUF1432414
CBJCBJ - VGKVGK1019414
STLSTL - CARCAR2513315
EDMEDM - TORTOR1343018
UTAUTA - TBLTBL1244810
CGYCGY - DETDET983126
SEASEA - MINMIN141599
CHICHI - FLAFLA2313510
DALDAL - NYINYI162097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]